Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adod be babádnak a...

Hogy adod be babádnak a Vigantolt? Az enyém két és fél hónapos, a kiskanálba fejek egy pici tejet, és abba cseppentem bele, de mindíg kiköpi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A szájába cseppentem. Viszont vigyázni kell, nehogy véletlenül többet cseppents bele. Az is jó, ha egy kiskanálba tej nélkül belecseppented, és lenyalatod vele.
2013. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én a szájába cseppentettem és utána szopi, mostmár cumisüveg.

annyira megszokta a 'rituálét', hogy már magától nyitja a száját, ha közelítek a szájához az üveggel.

2013. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán a szájába cseppentek 1 cseppet. Ha véletlenül 2 csepp megy, akkor a következő nap nem adok neki. Nekem az ortopéd orvos javasolta, hogy közvetlenül a szájába cseppentsek.
2013. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom nem cumizott, de volt egy cumija, amit arra használtam, hogy rácseppentettem a vitamint, bedugtam a szájába, lenyalta és kivettem a cumit.
2013. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jól csinálod!

Így ügyesen megtanulja a kiskanál használatát is!

Próbáld kicsit több tejjel beadni. A miénk simán kanálból is megeszi, ha nem jön ciciből már tej.


Semmi gond nincs, ha többet csepegtetsz véletlenül, akkor időarányosan kihagyod a következőt, pl napi 2 csepp kellene, de 3 lett akkor másnap csak egyet adj neki.

2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szájába cseppentek. Semmi baja nem lesz, ha véletlenül pl. kettőt cseppentesz, akkor holnap ne adj neki, ennyi.


Van olyan gyerekorvos, aki hetente egyszer 7 cseppet ír elő. Z pont ugyanannyi, mint naponta egy csepp egy hétig :)


A kanál azért nem jó, mert feltapad rá a csepp, mivel olaj. Nyugodtan cseppentsd egyből a szájába.

2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig anyatejjel adtam, ahogy Te is. Talán próbáld meg több tejecskével, vagy svéd itatópohárból.
2013. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esti szopizáskor a cicimre cseppentem. Így tutira a gyerekbe kerül és nem a kiskanálon marad :)
2013. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!