Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek ki először...

Mikor viszitek ki először levegőre a babátokat?

Figyelt kérdés
Márc. 4-én született. hétvége fele gondoltam.
2013. márc. 12. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hetes lesz akkor, már nyugodtan kiviheted. Kivéve ha esni fog, akkor ne vidd. A héten már nyisd ki az ablakot rá minden nap 10percre, majd tovább, persze ne közvetlenül a babára. Had szokja a levegőt addig is.
2013. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
két hetesen vittem ki januárban
2013. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyban függ attól is, hogy milyen a levegő, ahol laktok. Vidéken 5-6 napos volt, amikor 1-1 órákat már sétálgattunk, mert szép idő volt, autót alig lehetett látni...
2013. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De 2 hetesen nyugodtan viheted.
2013. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk még azt tanácsolta a védőnő, hogy 2 hetes korától kezdhetem szép fokozatosan levegőre vinni. Előtte pedig ahogy az első is írta, fokozatosan az ablakot kinyitni napközben egyre több időre.
2013. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem a védőnőtől kértem tanácsot, hanem megkérdeztem több gyerekorvost is és a kórházban is. Kórház utáni napon már kivittük februárban, azaz olyan 5-6 naposan. Persze, elsőször csak 5 percre, majd 10 perc és így tovább.
2013. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy már kivinném. 2 téli és egy forró nyári születésű gyermekem van, de mivel ma elég enyhe az idő, én 10-15 perce kivinném.
2013. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:
Tegnap és tegnapelőtt simán kivittem volna már. Nagyon jó idő volt. Az október végi lányom egy hetesen már volt kint, pedig rosszabb idő volt akkor. Kb. olyan, mint ma itt nálunk. (borongós, de nem ködös, és nem esik) Ha nálatok is ilyen az idő most, akkor öltöztesd fel, és álljatok ki az ajtó elé 5 percre. Semmi baja nem lesz. Ja és persze a szél ne érje!!
2013. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétvégére hidegfrontot, meg havazást jósolnak, én elhalasztanám jövő hétre ezt a levegőztetést. Fiam is 3 hetesen volt kint először.
2013. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!