Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha biztonsági öv nélküli...

Ha biztonsági öv nélküli etetőszéketek van hogy rögzítitek benne a babát?

Figyelt kérdés
Ismerősöktől kaptunk egy etetőszéket de sajnos az öv nincs már rajta, pedig a lába közé nagyon kéne mert folyton lecsúszik a lányom képtelenség etetni benne. Ti hogy oldottátok ezt meg? mivel tudnám rögzíteni szerintetek?

2013. márc. 12. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért szerintem nem játék, nekem a fiam ma fejelt ki az etetőszékből, szerencsére a játszószőnyegre esett és nem a kőre, pedig csak elfelejtettem becsatolni, még ülni sem tud, gondoltam úgysem tud kimászni még, hát tévedtem. Vagy valami övvel próbáld meg bele kötözni, vagy inkább vegyetek egy másikat, vaterán biztosan vannak használtan olcsók!!
2013. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adamka1119 válasza:
5%
Minek bekötözni azt a szerencsétlent? Szegény megfullad. Magadat kötözd meg . Megnézném hogy eszel akkor. Gyermekkínzó!
2013. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi épp most vásároltunk fa etetőszéket, amihez nincs öv. Az eladó ajánlotta, hogy lehet venni hozzá külön egy biztonsági övet. Szerintem érdeklődj bababoltban. Ja, ez a Brendonban volt.
2013. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet venni gyerek biztonsági övet,azt oda lehet kötni bármihez.5 pontos.mi annó a babakocsiba vettük,mert csak 3 pontos volt az öve a kocsinak,és a gyerek folyton előre hajult benne,mikor már tudott ülni rendesen.én olyan 1700 ft körül vettem 3 éve.bababoltokba,vaterán tuti találsz.
2013. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
szigetelőszalag, vontatókötél :)
2013. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs most nézem,h az csak fentre,mellkasra húzható,a babakocsi saját övével együtt volt ugye 5 pontos.de mivel oda tudod csatolni a szék hátuljához,elvileg nem csúszhat le a gyerkőc.
2013. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja meg a másik amit még alkalmaztunk mi.nekünk is öv nélküli székünk volt.fogtam a gyerkőc ruhapelusát,és szépen hóna alatt a támlához kötöttem vele.kicsit fura,de hatásos.még a védőnő tanácsolta egyszer.a babahintába is ugy szokott hintázni :D
2013. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hagyom felügyelet nélkül. Az a 10-15 perc, vagy legyen akár fél óra amíg eszünk, szóval azt kibírom mellette. De ha nagyon muszáj pont az etetőszékben hagynod, akkor a hóna alatt köss át egy hosszabb sálat.
2013. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2es te eszednél vagy? mégis mit gondolsz a nyakánál fogva akarom kikötni? akkor mindenki gyerekkínzó aki a biztonsági övvel beköti a gyereket? természetesen olyanra gondoltam amit írtak 1-2en vehető biztonsági övre. egy percre se hagyom egyedül a babát de marha kényelmetlen ha egyik kezemmel a popóját fogom hogy ne csúszkáljon(mert ezt élvezné) a másikkal meg etetem. Te inkább maradtál volna csendben, a többieknek köszi a választ. ha bababoltba nem kapunk ilyet akkor veszünk egy új széket.
2013. márc. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!