Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos és nem eszik...

21 hónapos és nem eszik semmilyen gyümölcsöt, mit csináljak? Hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Semmilyen gyümölcsöt semmilyen formában nem eszik meg. De már hónapok óta. Kb 1 éves korában még megette a banánt és az almát, de egyszer csak már azokat sem.

De ha üveges gyümölcsös bébiételt veszek azt megeszi. Próbáltam volna becsapni, készítettem az üres üvegbe gyümölcsöt de kiköpte.

Zöldségeket eszik, de azokat is csak főve. A befőtt sem kell neki, pedig az még édes is lenne. Teljesen kétségbe vagyok esve, valakinek van vmi ötlete?


2013. márc. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém még az üvegeset sem eszi meg 1 éves kora óta!

Semmi de semmi gyümölcsöt nem eszik, csak a paprikát nyersen!

Zöldségeket főve, almát meggyet sütiben.


4 éves, engem nem zavar, adok neki vitamint, majd megeszi ha nagyobb lesz!

Volt egy uncsitesóm, csak a piros gyümölcsöt ette meg!

Vannak ilyenek!

Én sem eszek meg mindent:)

2013. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sedacurforte ***** válasza:
Az én babám is egy darabig megette, most egyáltalán nem , na néha a sült almát. Próbáld meg tejszínhabbal a tetején, néha nálunk bejön. Most 19 hós a darabos gyümit egyáltalán nem eszi meg, pépezve csak.
2013. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém sem eszi, de a zöldségeket meg igen. Én párolom neki vagy nyersen adom, így belekerül a vitamin és a rost is. Nem erőltetem a gyümölcsöt, minden nap megkínálom, de el még soha nem fogadta el. Engem nem zavar.
2013. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak nagymamák és nagypapák is sulykolják, hogy adjam a gyereknek a gyümölcsöt, mert kell a vitamin, de hogy adjam, ha nem eszi meg.

Az üveges bébiétel meg olyan drága, de két naponta adok neki egyet, legalább azt egyen!

2013. márc. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!