Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert ajánlanátok...

Milyen tápszert ajánlanátok egy 11 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Sajnos már egyre kevesebb tejem van, és estére muszáj tápszert adnom. Eddig kétfélét próbáltam (Milupa banános, és Hipp) de mindkettőt elutasította a kisfiam. Mit gondoltok milyet próbáljak még? A ti babátok melyiket szereti? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 12. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd a tápszert, ha nem kell neki. Lassan már próbálkozhatsz a rendes tejjel, ha nem allergiás.
2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se adj már neki tápszert, én mondjuk max 1 éves koráig adom majd a babámnak. Enyém a Humana Baby Fitt-et szereti. Banános ízű! De már nincs annyira oda érte, mióta megízlelte a mindenféle finomságot. 7 hónapos
2013. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tejpépeket szereti?

Az én picurim kizárólag tejpéppel ízesített tápszert hajlandó meginni, a többi nem kell. Nem csodálom :)

12 hós kortól meg elvileg van pl. vaníliás 3-as tápszer a Novalactól, az állítólag nagyon fincsi, de a Bebának is van szerintem vaníliás tápszere.

Vagy a Humananak 10 hós kortól van almás tápszere vagy banános-vaníliás.

Mondjuk a Milupa banános is fincsi szerintem és az is nagyobb babáknak van, tehát még arról sincs szó, hogy a kisebbeknek való tápszert nem issza.

Az enyém egyébként a csokis tejpéppel ízesített tápszert szereti legjobban.

2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen szereti a tejpépet, Milumil vaníliás rizspépet szoktam felíratni a gyerekorvossal, mert azt imádja. Nem is tudtam, hogy van vaníliás tápszer! Mindenképpen ki fogom próbálni hátha az fog neki ízleni. Csak sajnos úgy láttam, hogy a Beba vaníliásat már nem gyártják :-( De a Humana-t akkor megpróbáljuk. Tejet nem akarok adni neki 1 éves koráig, és addig még van 1 hónap :-)

Köszönöm Nektek a válaszokat!

2013. márc. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!