Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok énekelni (vagy...

Szoktatok énekelni (vagy dúdolni) a babátoknak mikor altatjátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam, van, hogy fél órát is.
2013. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dúdolni szoktam, azt még felvállalom, de az énekhangomat nem. Férjem szokott neki énekelni, őt is mindig így altatták a szülei. Most egy éves a kisfiam, kb. egy hónapja kérdeztem tőle viccből hogy ki altassa, erre elkezdett dúdolni, hogy én. :D Azóta eljátszottuk párszor ha engem kér mindig dúdol (de lehet csak azért mert apát kristálytisztán ejti, míg az anyát nem hajlandó :))
2013. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!2-ik nagyon aranyos hozzászólás :))
2013. márc. 12. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Hát már most tudja hogyan kell megolvasztani a szívünket. Biztos lesznek még vele gondjaink :D
2013. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Direkt altatás miatt nem, mert sajnos a lányom csak a mellemen alszik el, de ez bőven elég neki.
2013. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget énekelek neki egész nap mikor itthon van és természetesen altatáshoz is mindig énekelek neki. Nekem a zene az éneklés az életem része, szinte mindig énekelek ha tehetem, szerencsére elég jó hangom van és a gyerek is szereti.
2013. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is születése óta szoktam neki,közel 11 hónapja,de olyan édes mikor lefekszünk és várja :)Nem kell 5 perc,és el is alszik.Már ez nálunk hozzátartozik az alváshoz.Lassan majd leválthatjuk mesélésre:D
2013. márc. 12. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Én altatáshoz énekelek neki. De csak akkor, ha csak a párom hallja, más előtt nem. :) Tavasz van, de még mindig a Kiskarácsony, nagykarácsony... a sláger... :)
2013. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy éves és karácsony környékén kezdte, hogy altatni kell. Akkor a menyböl az angyal-ra nyugodott meg. És azóta is csak akkor hajlandó elcsendesedni ha ezt dudolom neki. Pedig már itt a husvét is.
2013. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
altatáshoz akkor szoktam amikor nagyon nyugtalan, felveszem, magamhoz szorítom és halkan énekelek, az rendszerint lenyugtatja 1-2 perc alatt. ha ébren van, akkor is szoktam neki énelekgetni, pelenkázás közben pl. Kedvencem egy népdal átirat: "már minálunk babám, már minálunk babám, az jött a szokásba, nem tojik a Mókus, nem tojik a Mókus teli pelenkába..." :D
2013. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!