Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 honaposan tejpep?

4,5 honaposan tejpep?

Figyelt kérdés
Anyatejes es potlom hozza a tapszert! Mar kapott almat es oszibarackot de nem sokat eszik belole 10oraira adom. Vacsira adhatnek neki tejpepet hatha atalussza az ejszakat!
2013. márc. 12. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik kb. egyébként?Amúgy nembiztos,hogy azért nem alussza át az éjszakát,mert éhes.Lehet fogzás,túlmeleg,túl hideg....vagy bármi.A vacsorát még azért ne váltsd ki tejpépre.Esetleg ha több tápszert/tejet kap(ha éhes lenne)?Nekem pl.2-5hónapos koráig átaludta,azóta egyszer sem.A foga miatt sokat ébredt.Még mindig változatlan...1 éves.

Próbáltam eleinte emelni a tápszerén,de nem ette meg csak a szokásos adagját.Pedig már úgy szeretnék én is átaludni egy éjszakát:D

2013. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem biztos, hogy át fogja aludni, de mivel már úgyis hozzátáplálsz, nyugodtan megpróbálhatod a pépet. Van HA-s pép is 4 hós kortól,receptre is felírja a doki.
2013. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tejpépet inkább uzsonnára add, mert este meg megszomjazik a pépre, akkor meg azért fog felkelni!
2013. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Lehet megprobalom de anyukam azt mondta h varjak 6.honapig mikor mar fozit is evett! Egy probat meger bar birhato mert egyszer kelek csak fol hajnalban!
2013. márc. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!