Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom egy éves lesz nem...

A kislányom egy éves lesz nem alusza végig az éjszakát ha végig is alusza akkor sírva ébred van olyan h 5 percet alszik és felkell alvászavara lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben én a védőnővel beszélnék meg a gyerekorvossal, nem tudom nálatok milyen a védőnő, de nálunk nagyon profi mindegyik és segítőkész.

Mióta csinálja?

[link]

Keresd fel ezt az oldalt, itt is tehetsz fel kérdéseket, ő egy gyerekpszichológus.

Nem jön a foga? Az enyém akkor ébredt többször mikor az első fogai jöttek.

Otthon nyugodt a hangulat, harmónia, békesség szeretet van a szülők között? Mert legtöbbször ez utolsónak a hiánya ébreszti fel a gyereket.

Veled alszik vagy külön?

2013. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos,hogy hogyan alszik el,egyedül? mert ha nem egyedül valószínűleg megijed,hogy eltűntél mialatt Ő aludt,ha egyedül alszik el akkor nem tudom mi az oka
2013. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!