Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 11 hónapos fiam...

Baj, ha 11 hónapos fiam nappal csak a hintában tud elaludni?

Figyelt kérdés
Általában délelőtt alszik 10 körül.Már többször próbáltam, hogy betettem a kiságyba de csak forgolódott, sírt és kb. 45 perc után a sírásba aludt el.Viszont ha már látom rajta hogy álmos beteszem a hintába, 1-2 perc és alszik.Miután elaludt átteszem a kiságyába és ott alszik kb. 2 órát.Persze nem mindennapos, mert ha kimegyünk sétálni a babakocsiban alszik, de ha fenn vagyunk a házban általában a nappali alvás így zajlik.Nem vagyok egy olyan anyuka aki egyből felkapkodja a gyereket egy nyekkenésre, de azért már amikor vörösre sírja a szemét, azt már nem csinálom.Este megkapja a tápszert, beteszem a kiságyba, 5 perc után szuszog is.
2013. márc. 13. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, a nappali alvás nálunk is nehezebben megy: vagy velem alszik el, vagy úgy, hogy a fotelban ülve ringatom.


Majd kinövi :)

2013. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiam is délelőtt a kezemben alszik el(ülünk a fotelban, aztán átteszem a kiságyba), este beteszem a kiságyába, éneklek egyet, és kijövök, egyedül elalszik.
2013. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!