Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hósom hasonfekve nem nyomja...

5 hósom hasonfekve nem nyomja ki magát, inkább repülőzik. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Tartja a fejét csak a két kezével nem nyomja ki magát.
2013. márc. 13. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Szerintem ez így jó! Kislányom is így kezdte, utána emelte csak meg a mellkasát! 7 hónapos.
2013. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)!
2013. márc. 13. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát, nem tudom. Nálunk ez 3 hónaposan volt, és nekünk Dévény torna lett belőle, és utána már 6 hónaposan forgott is. Én azért megnézetném. Sok minden lehet, nálunk merev vállizmok miatt állt a mozgásfejlődése. De lehet nálatok semmi gond, de ilyenkor azért már illik kinyomnia magát rendesen.
2013. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden baba máshogy fejlődik.Az enyém pl már 3 hónaposan kinyomta magát.Nem hiszem h gond lenne de azért én a helyedben beszélnék a védőnővel.
2013. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyit repülőzik? Csak azt csinálja, mert az nem jó.

A fiam mozgásában kicsit le volt maradva. 9 hónaposan nem kinyomta magát, hanem repülőzött. A mozgáselmaradás miatt 9 hónapig a Pető Intézetbe jártunk.

A lányom nagyon szépen kinyomja magát, de repülőzik ő is. Ő szépen fejlődik. Egy kis repülés beleférhet, de amikor elkezdi, tedd előre a kezét, hogy ne repüljön. Illetve a mellkasa alá tegyél összegöngyölt törülközőt, hogy tartsa magát (keze a türcsi előtt legyen).

2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok! Nem tudom, miért lettem lepontozva! Azt írtam csak, hogy most hány hónapos a kicsim, de azt nem írtam, hogy hány hónaposan emelte ki a mellkasát! Szégyelljétek magatokat, lepontozók!
2013. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le! Sőt inkább fel :)! Köszi a választ első!
2013. márc. 13. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!