Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg vált be...

Melyik cumisüveg vált be nektek? Mi a véleményetek a BabyOno Anticolic-ról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN a Mam-ot szeretem és a kislányom is. Nagyon jó kialakítású a szívófeje, szintén anticolic-os. EGy gumi membrán van az alján aminek az a funkciója, hogy a baba amikor szívja a hamit, akkor a guminál levegő kerül az üvegbe, ezáltal sokkal könnyebben tud belőle enni, mint az összes többi üvegből. Ami még nagy előnye, hogy könnyen tisztítható mert az alját és a tetejét szét lehet tekerni és hipp-hopp sokkal jobban tisztán lehet tartani. Ja és nem csöpög. Nekem nagyon bevált.
2013. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a MAM vált be.

Imádja a lányom,csak ebből hajlandó inni!!

2013. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is a MAM vált be. De én a cumifejet a kis Aventosra is ráteszem. A MAM cumit fogadja csak el a kisfiam. Más fajtától öklendezik.

Egyébként rengetegen a MAM-ra esküsznek.Annyira meg nem is drága, és lehet hozzá jó áron pót cumifejeket kapni!

2013. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor meg vagyok győzve,MAM-ot választom:)))
2013. márc. 14. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!