Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2honapos körüli babátoknak...

2honapos körüli babátoknak hány naponta van széklete?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdés érdekes, mert valaki azt mondaná, hogy naponta többször is. Mondjuk simán van olyan, hogy minden szoptatás után kakil egy baba. De olyan is van (főleg anyatejeseknél), hogy hetente egyszer. De akkor az olyan legyen, hogy nem kínlódik a baba addig, hanem jól van. Valakinél annyira jól hasznosul az anyatej. Szóval vannak szélsőségek. Inkább azt nézd, hogy a babád jól van-e és ha szerinted a nemkakilás miatt rossz a komfortérzete, akkor segíts neki.
2013. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 2 hónapos,csak anyatejes és naponta 4-5 kakis pellusunk van.Ez leginkább szopcsi után.

Nektek hogy van?

2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyatejes az én babám is.Eddig naponta volt 2,3 kakis pelus.Most kb egy hete viszont 3naponta,akkor is nagy nehezen.Nemtudom mitöl lehet és hogy baj-e??!
2013. márc. 13. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Védőnőnek mondtad már?Ő jobban tudja,hogy ez gond e vagy sem!Kérdezz rá nála!

2 es voltam

2013. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!