Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy indul a reggel?

Nálatok hogy indul a reggel?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és általában 7-8 között ébred és, mivel reggeli előtt el van még egy darabig, ezért amikor felkel, odamegyek hozzá, megitatom, beteszem a szájába a cumikáját, odaadok neki pár játékot, csörgőt és így eljátszik evés előtt fél órát is, addig még kicsit visszafekszem. Ti hogy csináljátok? Egyből csináljátok neki a tápszert, vagy egyből szopi vagy még ti is hagyjátok, hogy játsszon egy kicsit? Én babám nagyon szépen ébred, nem sír ilyenkor. Újszülött korában egyből felpattantam és már evett is!
2013. márc. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már kicsit idősebb (21 hónapos), de anno 7 hónapos korában ő is nagyon cukin eljátszott még a kiságyban ébredés után kb. 20 percet. Gügyögött, nyögött, visongott, én is az ágyból hallgattam. Utána felkeltem és szopizott. De még volt olyan, hogy utána visszatettem, míg rendbe szedtem magamat.
2013. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 11hós, mikor felébred én is leszerelem gyors vmi játékkal amíg főzök egy kávét és csinálom neki a kaját. egy 20 percig elvan kb.
2013. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónapos de fél6-6-kor kel és azonnal eszik, sír, evés büfizés után visszaalszik még 1 órácskát.
2013. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hónapos, ő fél 8-8 között ébred, bár van hogy 7kor, de mindig ugyanaz a helyzet van. Felkel, nevetgél, a hátára fordítom, elmondom h anya most iszik egy kávét és utána jön a reggelivel :) és ő játszik még nem megyek vissza! Na persze csak a reggel ilyen könnyű :D A nap többi része... na azt nem részletezném:D
2013. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 5 hós.Ő 6körül kel,fél7kor hátára forditom,7ig elvan.Utána játszunk 8ig,akkor eszik és alszik.Ha kel napközben,akkor is játszunk és késöbb eszik csak.
2013. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!