Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad a déi gyümölc...

Miért nem szabad a déi gyümölcsöket hamarabb adni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitol hamarabb? Az en kislanyom 6 honapos kortol falta a papayat, mangot, avokadot... Milyen deli gyumolcsokre gondolsz?
2013. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is most múlt 6 hónapos,és mi még csak a banánt adjuk-amit persze nagyon szeret :)De elvileg a déli gyümölcsökkel vigyázni kell,mert allergizálhatnak.
2013. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már 5 hónaposan adtam nekik. De már mindenre azt mondják, hogy allergizálHAT. Nem allergizál, csak lehetséges.

Először csak keveset adtam nekik az új ételekből, ha nem lett semmi baja, akkor kapott többet is.

2013. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ananász, mangó, ilyesmikre gondolok.
2013. márc. 13. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyjából tartom magam a hozzátáplálási táblázahoz, bár nem is egy jó evő a babám, tehát nem is tudnám hamarabb adni neki az egyes ételeket. Érdekes ez az allergia kérdés. Én nagyon sok ételre allergiás vagyok, többek között az almára, a barackra és a paradicsomra, ellenben az összes déli gyümölcsöt tudom enni.
2013. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mangot nyugodtan adjal, az ananasz izet nem biztos hogy eloszor szeretni fogja! Az enyem nem eszi meg pedig mar 2 eves.. Organikus dolgokat vegyel, ami dragabb de nincs benne semmi kemiai sz@r. Elso voltam.
2013. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!