Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A haj erősödéséhez 0-sal kell...

A haj erősödéséhez 0-sal kell levágatni a baba haját? Vagy elég mondjuk 2-sel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A vágástól nem fog erősödni, ez csak egy buta babona.
2013. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:
Mindegy, mert nem erősödik a vágástól.
2013. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

le ne borotváld a babád haját egy babona miatt :D

amúgy egy másik babona szerint meg nem szabad egyáltalán levágni :D

2013. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam h ez csak egy babona.
2013. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a haj nemerosodik a vagastol ,csak elvekonyodott vegek tunnek el ezert tunik erossebbnek...en meg nemnyirtam a kislanyom hajat ,pedig egyeves koraig par szalocska volt neki...most egy es fel eves es szepen beindult a novekedese, kis gondor haja van ,mar majdnem lehet neki copfot csinalni :D
2013. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
tuti babona, iszonyú vékony hajam van, emiatt gyerekkoromban lány létemre pár millis hajjal mászkáltam évekig, és nem erősödött meg.
2013. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem két száj hajam volt 6éves koromig.Akkor levágatták fiúsra és azután lett rengeteg hajam.De nem kell 0-sal,csak ollóval rövidebbre.
2013. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a sok választ, én nem tudtam, hogy ez nem igaz, úgyhogy megy neki csak 2-sel, úgyis jön a jó idő, és fiú is, meg azért is, mert többször beizzad a fejbőre a lakásban.
2013. márc. 14. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
a haj végét időnként vágni kell, hogy élettel telivé váljon a haj
2013. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfimnak nagyon szőke nagy haja volt mikor megszületett. meg is maradt neki és már olyan hosszu volt neki 10 hónapos korára, hogy majdnem a szemébe lógott. Én is le vágtam géppel , de 5-össel mentem át rajta. És sokkal többnek tünik neki azóta. Nincsenek azok nagy hosszu babahajak. Olyan kis "férfias" lett így.

(Emlékszem a tesóm kisfia, olyan hosszu haju volt még 2 évesen is. nem volt már ugy szép a sokféle hosszuságu hajjal.)

2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!