Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás 3,5 honapos babánál?...

Fogzás 3,5 honapos babánál? Lehet, hogy a felso bujt ki?

Figyelt kérdés
nagyon nyálzik, rág, nyugos a kislányom egy ideje, ma be akartam kenni az ínyét, és bizony font "vágta" az ujjamat. a fiamnak a nagykonyv szerint ment, félévesen, alul kezdte.
2013. márc. 14. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érezted a fogát akkor ott van.Nem kizárt h felül jön előbb.A babák nem olvassák a nagykönyvet.:)
2013. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha nem látod még a fogad akkor szerintem még nem bújt ki, elég kemény tud lenni az ínyük anélkül is, az én 4 hós fiam rendszeresen a kezemet csócsálja és eléggé fáj, pedig még nincs kint foga.
2013. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vágta az ujjadat, akkor kibújt. Először nem lehet látni a fogat, sőt nálunk csak kb. 1 hét múlva lehetett látni, pedig ujjal napról napra lehetett érezni, hogy egyre kintebb van.
2013. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4,5 honaposan majdnem ugyanitt tartunk, még mindig nincs kint, csak kemény és vág. Picur meg már szenved:(
2013. ápr. 14. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert ha "vág", ahogy írtad, akkor annak ki kellett volna bújnia. Bár 3,5 hónaposan elég korai lett volna, nálunk csak 7 hónaposan jött ki az első fog. Valószínűleg akkor csak kemény az ínye. Kívánom, hogy mielőbb kibújjon az a fog.
2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!