Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínűleg sokan ki fogtok...

Valószínűleg sokan ki fogtok nevetni a kérdésért, de már nem tudom igazából mit tegyek. A kérdés az volna, hogy hogyan találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Februárban költöztem Budapestre gyermekeimmel,mert a mostani párom itt élt.Magam mögött hagytam családot,barátokat,mindenkit.Nem mintha nem lennék nagyon boldog,de néha nagyon hiányzik a lelkemnek egy barátnő,akivel néha sétálni tudnék menni 4 hós babámmal,akivel néha tudnék beszélgetni akár egy kávé mellett.Itt nem ismerek senkit és a budapestiek nem is nagyon barátkozósak.Ha van valakinek valami használható ötlete kérem írjon.
2009. szept. 15. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Játszóterezz egyedül és majd, ha lesz szimpi anyuka tudsz vele beszélgetni!

Hanyadik kerületben laksz?

2009. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
babaklub esetleg, v babaúszás, játszóházban, babamama tornán.
2009. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is a játszóteret ajánlanám.A babaklub meg a többi felesleges pénzkidobás csak,Ott csak nagyképű sznobokkal fogsz találkozni.Tapasztalat.
2009. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a játszótér a legjobb, de ha nagyon unatkozol ezen a honlapon mindíg találsz megértő anyukákat, akik készséggel segítenek mindenben. :))) Hanyadik kerületi vagy? Talán itt is találhaszt szimpi csacsogó társat :))))
2009. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén ebbe a cipőbe járok,baba-mama klub az gáz elmentünk ott volt 1 összeszokott banda aki semmibe vett minket
2009. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

folyt.köv.:

Tehát ott semmibe vettek minket.Családi házban lakunk de néha elmegyünk játszóterezni,vannak itt a páromnak barátai azoknak meg barátnői amíg nem volt babánk összejártunk mentünk csavarogni vásárolni de ahogy meg lett a baba már nem járunk össze annyit vagy csak a fiúk mennek el 3 havonta 1*.Merre laksz?

2009. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A második kerületben lakom.A baba-mama tornára már én is rátaláltam a keresőben,de tényleg nem vagyok benne biztos,hogy be akarok kerülni egy esetleg összeszokott csapatba.Nekem csupán egy hozzám hasonló anyukára "lenne szükségem",aki szintén beszélgetne/beszélgethetne néha valakivel.
2009. szept. 15. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát egy cipőben járunk...

Nekem is mondták már a játszóteret. De még nem nagyon jutottunk el oda. Még kicsi hozzá.

Akikkel meg a tanácsadáson találkozom azok néha még visszaköszönni sem tudnak. :(

2009. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!