Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiamnak, ahogy...

8 hónapos kisfiamnak, ahogy húztam fel a bőrt a kukiján, a makk részen észrevettem 1 pici piros pattanásszerű pöttyöt. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ügyeletre bevigyem?
2013. márc. 15. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy csak a pisi csípte ki..?

csap alatt mosd meg az alfelét, hagyd egy kicsit szabadon a popsiját

2013. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nálunk valamelyik fiúnak ilyen baja van én mindig megijedek és kiabálok az apukájuknak :-) ő higadtabban tudja kezelni és megnyugtatóbb is hogy ezeket ő intézi. Szerintem te is ( ha van rá lehetőséged) mutasd meg az apukájának. Aztán ha nem múlik el menjetek el orvoshoz. De én a következő orvosi vizsgálaton vagy a védőnőnek mindenkép megemlíteném.
2013. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ügyelet nem kell, nekünk is volt már ilyen, volt, h magától elmúlt, figyelgesd, ha nem múlik el, kapsz rá kenőcsöt, lehet, h gomba. Canestent használnak rá a csecsemőotthonokban pár napig pelenkázáskor. Ha gomba. Ha bakteriális lenne, (bár az azt hiszem, nem pötty, hanem nagyobb foltban piros, arra tutijó a friss kamillatea. Rácsöpögtetni.
2013. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiamnak nemrég volt ilyen. Szerintem ő addig piszkálta, hogy magának megsértette.. Gondolom a te babád is ha le veszed a pellust rögtön kígyót büvöl. Az én fiam ugy huzgálja, és neveti nem fájt neki akkor sem mikor ilyen volt, mert akkor nekem sem engedte volna, hogy hozzá érjek. Én is megnézettem apával. De el is mult pár nap alatt.

Ha te nézed neki, engedi?

2013. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom szepen h irtatok. Kozben ugy dontottem h hogyha nem mulik el vagy csunyabb lesz akkor elviszem hetfon az orvoshoz. Nem olyan veszes a potty rajta, csak elso babas anyuka lettemre mindenen kiakadok. Pl 6 hosan mar feljott a kukijan a bor es ugy ledermedtem h csak ugy tovabb szaladt rajta hogy azonnal eldobtam mindent a kezembol es szoltam a paromnak:) 2 napig utana o furdette:)Ezt a pottyot nem latta mert ejszakas, de termeszetesen muszaj volt felhivnom,o is aztmondta h ha tenyleg nem olyan csunya akkor nem kell az ugyeletre szaladnom vele. Nem serthette meg maganak mert o nem piszkalja a kukijat. Huzogatni meg plane nem. Azt vettem eszre 1-2 hete h amikor furdetem es huzgalom neki a bort, akkor osszeszoritja a labait es hatraloki magat. Sohasem eroltetem, nem is sziszeg es a pisi sem csipi mert sikerul neki neha nevetve lepisilnie... Azert eleg rendesen ramhozta a fraszt ez a potty.
2013. márc. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!