Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusi babának milyen...

Augusztusi babának milyen ruhaneműket kell venni?

Figyelt kérdés

Csak bodyk meg rugik?Vagy még mi??

Ilyen téren nem vagyok képben. :-(


2013. márc. 15. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden kell neki!

Hosszú ujjú, rövid ujjú body.

Napozó

Rugdalózó vastag vékony

Nadrág, kardigán

Sapka

Pléd


Nyáron 30-35 fokban elég a napozó, vékony rugi, de 25-28 fokban kell a hosszú ujjú rá, este meg a kardigán nadrág a rugira 20 fokban!

2013. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam augusztus 3.-án született. Neki ez volt a kezdő ruhatára: 3db hosszú ujjú body (hűvösebb idő esetére), 6-6 db rövid ujjú és ujjatlan body, 4 vékony rugi (kettőt használtunk csak mert nem volt hűvös), 3 pár zokni,3 vékony sapi, 2 vékony és 2 vastagabb takaró, 3db kifogó, 20db textil pelus
2013. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh, szintén egy augusztusi sorstárs. :) Rákérdeztem a védőnőnél, és azt mondta, hogy ez egy anyagilag peches időszaknak számít, mert készülni kell mindennel, hűvös időre és hőségre is felkészülve. Így kellenek a nyárias, lenge darabok, rövid ujjú, ujjatlan bodyk, de kellenek a hosszú ujjúak is. Babakelengye kapcsán így kell vennünk kb. az alábbiakat:

- 3-4 Bodyt (1-1 rövid ujjút, 1-1 hosszú ujjút, netán ujjatlant)

- 3-4 Rugdalózót ( 1-1 rövid ujjú, 1-1 hosszú ujjú, plusz lehet ujjatlan is)

- 2-3 poló/tunika vékonyabb

- 1-2 poló/ tunika vastagabb

- 2-3 kisnadrág, vékony, nyári darab

- 1-2 kisnadrág, vastagabb, de nem téli darab!

- 1-2 pulóver, őszies darab

- 1-2 kocsikabátka, vékonyabb, őszies darab

- 1-2 kis kardigán

- 2-3 vékony cérnasapka

- 1-2 vastagabb, de nem téli sapka

- 1-2 harisnya

- 4-5 vékonyka zokni

- 2-3 vastagabb, de nem téli zokni


Ha jól emlékszem, kb. ezt mondta nekem a védőnő. Remélem, tudtam segíteni.


17 hkm

2013. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,ebből majd már tudunk készülni. Te hányadikára vagy kiírva?Én 23-ra.Tegnap töltöttem a 17.hetet.Hol fogsz szülni? :-)
2013. márc. 16. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Augusztus 21.-re vagyok kiírva és a Margit kórházban tervezek szülni. :) Mi a helyzet felétek azóta? :)


Szintén augusztusi kismama :)

2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bolond idő miatt nem értem oda azaz a doki nem jött meg uh-ra.Nem is tudom mire érek oda.Most leszek 19hetes.Félek,gp.nem érünk oda,mert ezek mindig csbrélgetik magukat és csak egy csinálja ezt. :-(
2013. márc. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!