Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fodros kombidresszhez mit...

Fodros kombidresszhez mit adtok kislány babátokra? Csak leggings vagy kisnadrág/farmer is mehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

mi az a kombi dressz?

linkelj be egy hasonlót,akkor talán érthetöbb. és az is kérdés mekkora a csemete.

2013. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kombidressz az a body, amit alul be tudsz kapcsolni. Erre van varrva egy kis fodros rész, mintha szoknya lenne, de nem olyan hosszú. 1-1,5 éves baba viselné.
2013. márc. 15. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 ilyen darabot vettem összesen, azt is megbántam, mert nem lehetett ráadni a babára. Nadrág nem jó hozzá, mert be kellene tűrni a fodrokat. Vagy deréknál van a fodor? Akkor leggingssel még elmegy.

Szerintem inkább csak nyáron napozónak lehet használni, de egy másfél éves kislány már nagy hozzá.

2013. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok, rákerstem. ez csak napozó. azért is újjatlanok mind. erre nem tudsz semmit sem ráhúzni.


ha praktikus csini dolgot akarsz akkor olyan kisruhát vegyél ami egyben body is. nekünk volt egy ilyen ezalá lehet legginst is adni, és nagyon praktikus nyáron, mert nem csúszik fel. habár nagy melegben nem annyira mert a body+kisruha is rajta van.

pl ilyen

[link]

2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez már megvan. 86-os méret és rövid ujjú, nem ujjatlan. Ezért gondoltam, hogy nem "csak napozó", hanem valamivel fel lehet venni. De majd tartok egy ruhapróbát. :-)
2013. márc. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!