Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenész vagy csak a tápszer...

Szájpenész vagy csak a tápszer van a szájában?

Figyelt kérdés
Tiszta fehér a 3hetes kisfiam szája és nem tudom eldönteni hogy csak a tápszer van benne vagy szájpenész? Hogy tudom megállapítani? Találtam a neten hogy borax glicerines oldattal kellene kezelni jó rá? Mert hétfőig nem akarok várni hogy dokihoz vigyem! Mit tehetnék?

2013. márc. 16. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress a googleban képeket róla. A tápszer nem marad meg a szájban, csak ha nem ráztad össze alaposan.
2013. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom anyum mondta hogy szerinte az! de nem a szájüregben van hanem a szája szélén!
2013. márc. 16. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáld meg lemosni.
2013. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vizes zsepivel toold at. Ha lejon, akkor tapszer, ha nem, akkor penesz.
2013. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak ki van száradva.
2013. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is azt tudom mondani mint az egyik válaszoló vizes gézlap vagy textil pelus ha lejön tápszer ha nem akkor penész.
2013. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szájpenész az egy nagyon makacs dolog ám, azt csak lekaparni lehet, ha le lehet egyáltalán. Próbáld meg letörölni és ha nem jön le, akkor biztosan az.
2013. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát mi töröltük meg minden nem jött lett szóval még tegnap vettem ecsetelőt az nagynehezen levitte és egész szép már a szája pár fehér folt van csak!
2013. márc. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!