Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sokat pukizik a babája?

Másnak is sokat pukizik a babája?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hetes és állandóan pukizik úgy 3 napja,amiből kifolyólag állandóan felébred álmából és görcsöl a hasa,sír,aztán csak ki jön az a fránya puki..kb 10 percenként felébred és ha nem megyek oda tologatni a babakocsit,akkora nem hagyja abba a sírást.Nem volt ilyen gondunk ezelőtt.Nem ettem semmi puffasztót,csupán tejserkentő teát iszom,amire esetleg gyanakszom..Infacol van itthon,de csak egyszer mertem használni,mert pár órával az első használat után hasmenése lett és állandóan pukizott,sírt,pedig előtte panasz mentes volt.

Valakinek van hasonló tapasztalata?


2013. márc. 16. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
espumisan is jó hasfájós babának. ha a teára gyanakszol akkor kicsit próbáld meg szüneteltetni. de a hasfájás az nem a kezdetektől jön elő, később is előjöhet, 3hetes kortól vagy épp 6 hetestől. szélcső is jó azt mondják.
2013. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ő most lett hasfájós. Nem egyedi eset, általában 1 hónapos korban kezdődik. Nálunk a következők váltak be: BabyCalm, Biogaia, szélcső, tornáztatás, pocimasszir, hason altatás. Szerintem ne igyál több teát, attól fájhat extrém módon a pocakja. Attól, hogy úgy gondolod, nem ettél semmi puffasztót, még ehettél olyat, ami neki gondot okoz. Nálunk tiltólistán volt az összes tejtermék - kivéve a sajtot és a túrót - a krumpli, a sütőtök, a paprika, az uborka, a hagyma, az édeskömény, a legtöbb télen kapható gyümölcs, az aszalt szilva...

Az Infacol és az Espumisan hatóanyaga ugyanaz. Ha az egyik nem yo, a másik sem lesz az.

Kitartás!!!!

2013. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kíváncsicska ***** válasza:
Hiába ugyanaz az espumisan és az infacol hatóanyaga a lányomnál az espumisan jött be.Az infacol olyan görcsöt okozott neki hogy én is majdnem sírtam.Hasfájós lehet igen.Igyál kevesebb teát és próbáld meg a homeós bogyókat tejserkentésre.Az nem baj amúgy ha pukizik és büfizik mert akkor távoznak a buborékok a belekből és megkönnyebbül.Kitartást 3 hónapig valószínű ez lesz :(
2013. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az enyém még be is szart
2013. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!