Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám csak teljes nyugalomban...

Babám csak teljes nyugalomban hajlandó enni, mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos. Ha bárki más eteti, vagy más is jelen van és mondjuk beszél, akkor tök ideges. Ez szopira és kanalazásra is érvényes, és mindig is így volt. Nekem is tök csöndben kell lennem, míg eszik. Pedig második gyerek, tehát viszonylag ritkán van nálunk csönd, nem volt ehhez szoktatva, de mégis csak így hajlandó enni. Legjobban éjjel szeret enni, akkor ugye teljes a nyugi, vagy amikor a tesó oviban van.

Tök gáz, ha jönnek vendégek, vagy mi megyünk, rögtön fesztiválozik. A szopinál még hagyján, mert úgyis különvonulok, meg 5 perc alatt megeszi. De a rendes kajánál kivitelezhetetlen, hogy 10-20-30 percekre megálljon az élet. Viszont ha nem áll meg, akkor meg ordít és ide-oda veti magát. :(



2013. márc. 16. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a szopinál detto ez van,beszélgetnem sem szabad,semmit! Ő nem lesz ideges,hanem egyszerűen abbahagyja és mondjuk a hang irányába néz,ha szól hozzám valaki. :) Már "nagy" 11 hónapos,eszik mindent etetőszékbe,ott nem kell csendben lennünk. :)
2013. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
én még csak szoptatok egy 4,5 hóst, de egy hónapja ugyanez van. Előtte tudtam olvasni, filmet nézni, most meg ha az apja köhög akkor is félrenéz és kalimpál.
2013. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!