Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom miért nem...

3 hónapos kislányom miért nem tartja egyenesen a fejét?

Figyelt kérdés
vagyis,csak alvás közben,meg gyakran még nappal is csak oldalra billenti.Aludni egyáltalán nem akar egyenes fejjel.Hátul még nem is gömbölyödött ugy ki neki.Az orvos azt mondta,hogy támasszam ki.Kitámasztottam,de ugyse volt jó,mert vagy kificánkolta magát belőle,vagy addig sirt,mig muszály voltam kivenni amivel kitámasztottam.Most legujjabban az orvos azt mondta,hogy vegyek neki olyan párnácskát,ami a fejét nem hagyja oldalra esni.Még nem találtam sehol olyat.Amugy meg ölben és hasra fektetve egész egyenesen tartja a fejét.Más babák,hogy vannak ezzel?Én rontottam ugye el,hogy mindig oldalra fektettem amikor megszületett.
2013. márc. 16. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy még az anyaméhben feküdte el a nyakát, az én kisfiam is így volt. Mutasd meg egy gyógytornásznak, az enyémmel 3 alkalommal voltunk, és teljesen helyre tornásztatta. Ennyi idősen még viszonylag egyszerűbb helyretenni, de később lehet belőle gond.
2013. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,de mindig más oldalon tartja,hol jobb,hol bal,de sose egyenesen.Mindig más oldalán van.
2013. márc. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!