Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mom wellnesbe jártatok babausz...

Mom wellnesbe jártatok babauszásra? Tapasztalatok vagy véleményeket írnátok nekem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én vagyok sajnálom hogy nem jött válasz, de ha valakit érdekel voltunk reggel babauszáson itt és NAGYON ROSSZ VOLT , seninek nem ajánlom
2009. szept. 17. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

megkérdezhetem hogy miért volt rossz?

mi jövő héten mennénk a picivel..

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

2009. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szia persze .

azért mert bementünk és mindenki egyedül a gyerekével azt csinált amit akart azt mondta igy fogjam és egész 45 perc alaa igy kellett mászkálni, ennyi volt 3000 ft

2 az öltözö olyan kicsi hogy 2 pelenkázon kivül van egy pad ahova nem tudod a gyereket tenni amig öltözöl mert legurul szoval nagyon fasza és a tetőpont az volt hogy a kötelező 30 fok helyett 20 fokos a viz.

Mondanom sem kell hogy én meg barátnőm az 5 honapos gyerekekkel ugy meg fáztunk de inkább ők, hogy 1,5 hétig orrszivás volt , meg a fiammal másnap kórházba kellett menni kukaca ugy fel dagadt hogy csak néztem betadinos őblités kellett 2-szer ugy sirt miko rpisilt, ugy sajnáltam. Hát röviden ennyi. ahova most járunk ugy kezdődik 5 perc baba masszázs utána közös feladatok mindenkinek a végén utolso 10 perc játék , nagyon meg éri ezt vártam volna 3000 és itt csak 2200 kja és fiu lány öltözökben jároka van ahonnan nem esik le a gyerkőc, tudok öltözni. reméle nekerd jobb élményeid lesznek

2009. okt. 7. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

nagyon köszönöm!!!

ez nagyon nagyon szörnyen hangzik :(


megkérdezhetem hova jártok most? nehogy mi is ilyen helyre kerüljünk..

jaj szegény picik remélem már jól vagytok..


mégegyszer köszönöm!

2009. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XX.kerületbe
2009. okt. 13. 09:58
 6/6 A kérdező kommentje:
2009. okt. 13. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!