Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sokat vannak egyedül...

Akik sokat vannak egyedül otthon babájukkal, hogy bírják? Miket csináltok? én néha nagyon nehezen bírom.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mozdúlj ki!

Menjetek játszótérre, babás Mamás foglalkozásra, de csak a boltba is ha lementek minden nap, az is kimozdulás!

Könyvtár!


Rajtad múlik mit szervezel!

Barátnőket látogass meg, Hívj át!

Csinálj esti programot, hagyd a férjedre a gyereket, barátnővel mozi!

2013. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kislányom ! Életem eddig legszebb 6 hónapján vagyok túl :) Én nagyon bírom ! Mi mindennap sétálunk ( 1-1,5 órát , általában találkozzunk szintén kisbabásokkal ő velük szoktunk sétálni ) , mindennap csütörtökön baba foglalkoztatóra megyünk ! Kedd pedig a barátnős nap , olyankor este elszökök egy kicsit a barátnőkkel , van amikor mozi , vacsora , színház , szauna .... 6-10 !
2013. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám múlt héten lett 4 hónapos.Akkor valahogy jobb lett minden.Eddig én is nehezen viseltem,alig vártam,h aludjon,nehéz volt,hogy semmi mást nem csinálhatok.Most viszont el van a pihenőszékben,ott van velem a konyhában én főzök, "beszélgetünk"...lemegyünk sétálni ő nagyon szundít,aztán ha feljövünk a játszószőnyegén "vagyunk",utána leviszem néha kenguruban,amit imád,hiszen kitárul előtte a világ :)Tervezem a baba-mama jógát vagy a ringatót,ahol felnőttekkel is tudok beszélgetni :)
2013. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam és azt hiszem néha hogy már nem bírom tovább,sajnos ketten vagyunk mert apa sokat dolgozik és ráadásul a falutól 3km-re lakunk itt pedig idős szomszédaink vannak.Kimozdulni nem tudunk apa nélkül mert sajnos a buszjáratok sem megfelelőek,így ketten töltjük a napot,bár van remény hogy lesz egy kisautóm és akkor megindulhatunk mindenfelé már a kisfiamnak is szüksége lenne társaságra azon a néhány rokonlátogatáson kívül is.Lassan telik a nap pedig kétszer sétálunk is és sokat játszunk.
2013. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Általában elvagyunk mi is csak néha nem. Férjem 12 órába van 5 napig.szóval ugy a 3.-4. napon már elég nehéz. Látogatok se nagyon jönnek csak anyum szokott minden héten.barátnők?jó nektek hogy vannak nekem vagy dolgoznak mindig vagy csak azt mondják,vagy leléptek...mindegyik csak igérget meg mondja hogy de jó lenne már talizni aztán enyibe marad.
2013. márc. 17. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a régi barátnők sokszor nem önnek "számításba". Ezért érdemes ilyenkor ú társaságot is keresni:). Baba- mama klub, lassan itt a jóidő, lehet játszótérre menni:). Akkor is, ha a babád még játszóteres korú:), az én lányom nagyon szeretett nézelődni, ahogy a nagyok zsibonganak, játszanak:).

Én nem vagyok könnyen barétkozós tipus, szóval megértem ha nincs kedved ilyesmihez, de hidd el, érdemes "megerőltetni" magad, értékes kapcsolatokra is találhatsz egy klubban vagy akár a játszón is:).

2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!