Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babáitoknak hány hónaposan...

Ti babáitoknak hány hónaposan jött ki az első foga és hány jött ki egyszerre?

Figyelt kérdés

Az en fiam 5 honapos meg nincs fogunk.


Menyire viselte meg a babáitokat a fogzás?



2013. márc. 17. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

5 hosan mar kijött a fiamnak az also kettö,kb.egy het alatt.Most jön 8 hosan a felsö kettö.

Az alsok nem viseltek meg,de most a felsöktöl eleg nyügös,de nem lazas vagy ilyesmi.

2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8hónapos volt, az alsó kettő egyszerre jött, még most sincs kint az egész, holnap lesz 9.

A felsők még nem jönnek. Eléggé megviseli, vettünk neki borostyán láncot és éjszakára viburcol kúpot használunk.

2013. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a fogzás őrjítő.Már hónapok óta küszködünk,de nekünk még fog sehol sincs.Mindig azt hiszem,hogy na akkor most fog kivágni,de semmi.Most lassan 7 hónapos lesz,de már 3 hós korától szenved vele.Remélem nem fog még hónapokig tartani,de sajnos sosem lehet tudni.
2013. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem volt egészen 8hós a lányom mikor megindultak neki, másfél hónap alatt 6 kijött. most jön még kettő, az egyik áttört de a másik még nem pedig már csak egy hajszál kell hozzá, ez a kettő 2hónapja jön extra lassúak a másikakhoz képest... nincs gondunk a fogzással, Osanitot használunk olyan mintha nem is fogzana.
2013. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiamnál 3,5 hósan jött ki az alsó metsző, rá 3 hétre a másika alsó metsző. Most 6 hós és a héten jött ki neki egyszerre a felső két SZEMFOG! Nem tudom ezt hogy csinálja, mert ugye a felső metsző lenne a következő, így pont úgy néz ki mikor vigyorog mint egy kis vámpír:) Nagyon cuki:)


Az alsó kettő egyáltalán nem viselte meg, egyszer csak észrevettük, hogy kint van, viszont most ez a felső két metsző eléggé, letaknyosodott, lebetegedett, bár az éjszakákat így is átalussza...


Lányom is ilyen hamar kezdett el fogat növeszteni, most 2 éves és már mind a 20 foga kint van.

2013. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az én kisfiamnak 7 hónaposan jött ki az első fogacskája, rá 3 hétre a következő! Az első fog nem viselte meg, de a másodiknál nagyon nyűgös volt!

3 hónapos kora óta nyáladzik, rágcsál!

2013. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 8 hónaposan jött ki egyszerre az alsó két metszőfoga. Nekünk nagyon szörnyű egy hetünk volt, mert benyelt egy magas lázzal járó torokgyulladást is. Szerintem a foga miatt gyöngült le az immunrendszere, emiatt betegedett meg. Nappal egyfolytában sírt, éjszaka fél óránként ébredt.
2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 és fél hónaposan jött ki az alsó két metszőfoga a kisfiamnak.

De a fogzás már hosszú hónapokkal korábban elkezdődött.

Az anyósom babanaplója szerint az apukájának is egy éves kora körül jött ki az első :)

2013. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom 5hós,most jött ki alul az egyik.Hisztizett egyik este,meg másnap délelött igy gondoltam megnézem jön-e.Kinn volt már a hegye.Szerintem jön a mellette levő is és azért sir,hisz amelyik kinn van már,az elvileg nem fáj.Lányomat nem viselte meg annyira szerintem,legalábbis nekem nem sok ez a kis nyafi.Kapott panadolt néha és ennyi.Mellesleg egy héttel előtte volt a védőnő,aki nézte és mondta,hogy nem jön a foga...
2013. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!