Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TI hogyan vezettétek be a...

TI hogyan vezettétek be a körtét? És volt e tőle problémátok?

Figyelt kérdés

6,5 hónapos a fiam úgy tudom már lehet neki meg próbálni adni.Nagyon félek tőle mert extra hasfájós volt.Azért szeretném kipróbálni mert látom rajta unja az almát,és a banánt.Nehéz így tél időben gyümölcsöt adni neki.Továbbá az is érdekelne,hogy ti mivel kevertétek,és variáltatok.

KÖSZÖNÖM.


2013. márc. 17. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

többféle körtét lehet kapni,

a barnáshéjút, az rostosabb, nehezen emészthető, én későbbre hagynám a helyedben

és a sárga hjú, pirospozsgásat - én ezt ajánlom, ha hasfájós volt.

üvegreszelőn reszeld le, vagy hámozd meg és villával törd össze (vagy botmixerrel)

először ennek is csak a levét, majd 1-2 kanállal

keverheted babakeksszel, ha már azt ismeri.

de almával és banánnal is nagyon finom, az én kisfiam mindkettővel szereti, de a csak gyümölcstől hamarabb lesz éhes.

2013. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem csak gyümit kap,azt csak dél előtt,és dél után tejpépet.Zöltséget is kapja már,de sajnos azt nem igazán szereti.Biztosan örökletes:)Az apja sem hajlandó megenni.
2013. márc. 17. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
én a körtét banánnal adtam mert a banán fogott a körte hajtott de így is produkált utána :). ebbe a verzióba imádja a lányom.
2013. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán, úgy, mint a többit. Én leginkább birsalmával (megfőztem) adtam, néha kevertem bele kekszet is. Imádta!
2013. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!