Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem le babám nyakát?

Hogyan kezeljem le babám nyakát?

Figyelt kérdés

kisfiam 4 hónapos,és igencsak dundi a kis nyaka,és a tokája alatt ha büfizik meg a nyála hiába törlöm le időben odafolyik és már majdnem sebes piros bepállott a a nyaka hajlatánál,már kentem sudokrémmel,hintőporral,de csak egy ideig jó,mert az meg egy csíkban elkenődik utána meg attól pirosodik ki,mert beizzad meg nyálas meg stb..


mit használjak rá?

olyan csúnya neki,..száraz érzést szeretnék neki nyújtani,hintőporra gondoltam továbbra is,vagy mit tegyek??



2013. márc. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el tanácsadásra, (úgyis aktuális gondolom) és ott tudnak javasolni valami krémet vagy hintőport. :) Jobbulást a kicsinek!
2013. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gondolom már tartja a fejét..

tedd hasra, akkor felemeli magát, jobban hozzáférsz a nyakához és mindkét kezed szabad :) kamillát forráz le, hűtsd le testhőmérsékletre, és azzal mosd át, naponta többször(pl pelenkázáskor). puha (tiszta, száraz) törülközővel itasd fel a fölösleget

2013. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen tartja persze :)

és valóban nehéz hozzáférni is,

de ezt a kamillás vizet kipróbálom hátha bejön

köszönöm

2013. márc. 17. 12:43
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha van tejed, akkor anyatejjel. Az a legjobb. Ha nincs, akkor a gyógyszertári popsikenőcs is jó rá. Én ezt a kettőt használtam, nagyon hamar elmúlt.
2013. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

van mindkettő kedves utolsó :)

először kenjem be tejjel majd popsikenőccsel,?

de az a baj amint írtam,hogy egy csíkban majd odatapad az is neki és attól is kipirosodik ,majd rászárad..


most beszórtam neki vastagon hintőporral,el is aludt.


de mi lesz majd nyáron ha lesz 40 fok?

na előre parázok.

2013. márc. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!