Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog ujra rendesen enni?

Mikor fog ujra rendesen enni?

Figyelt kérdés
1évesem nagyon beteg volt a héten napokig lázas volt csunyán köhögöt. Asztmás hörghurutja van. Tegnap már csak egyszer volt lázas ma már egyáltalán nem. Köhögés még néha van. De semmit nem hajlando enni eddig jol evett. De ebben az egy hétben még a tápszert és a tejet sem issza meg. Kezdek már eléggé aggòdni. Bármit adok már rázza a fejét összezárja a száját. Gyògyszereit is 3an erőltetjük bele kisebb nagyobb sikerrel:(
2013. márc. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szegényke jobbulást :(. próbáld meg hogy leteszed elé a kaját hátha megkívánja :). biztos fél hogy megint gyógyszer lesz. majd talán neki áll eszegetni egyedül pár falatot és ha látja hogy fini meg nem gyógyszer talán lemegy valamennyi. kitartást!
2013. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probáltam de semmi:( mindig visszaadja a kezembe a kaját meg azt akarja hogy én egyem meg
2013. márc. 17. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
ó ittenem :( itatni azért tudod remélem.
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inni se nagyon akart keveset sikerült beletenni ma már hál isten magátòl ivott
2013. márc. 17. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem tudok mit tanácsolni :(. remélem hamar visszatér az étvágya!
2013. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem én is mert szegénykém igyis elég vékonyka
2013. márc. 17. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Ne izgulj, most már kifelé jön belőle. Lányomat 8 hónaposan kapta el ilyen nyavaja. Ő 3 napig volt lázas, miután lement a láza, még 3 napig nem evett semmit. Ő se itta meg még a tápszert se. A negyedik láz nélküli napot már eszegetett egy keveset, utána fokozatosan, úgy egy hét alatt tért vissza az étvágya.

Én is halálra izgultam magam, és tudom, hogy könnyű mondani, de tényleg lassacskán enni fog újra rendesen.

Mielőbbi jobbulást Nektek!

2013. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek kevés husit meg tésztát evett nem rég:)
2013. márc. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!