Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél év körüli babátoknak...

Fél év körüli babátoknak milyen gyümiket, zöldségeket adtok, hogy varriáljátok?

Figyelt kérdés

Adtok üveges bébiételt,ha igen milyeneket? Adnátok ötleteket,menüsort egy hétre pl? kisfiam már evett almát,banánt,kekszet hozzá (néha),barackot,meggyet,répát,tököt,krumplit,csirkehusit,rizst,

Kifogytam az ötletekből. Mennyi üveges ételt vesztek egy hétre?


2013. márc. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó hogy ennyit kipróbáltatok már de a babák nem unják ám meg olyan hamar szerintem az ízeket. fél év körül még nem igen tudsz mit adni neki én is pár ízből variáltam neki akkor.
2013. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 6 és fél hónapos. Sütököt eszik magában vagy csirkével, üveges szilvát és reszelek bele kekszet, paradicsomos krumplit, őszibarackot magában vagy pulykával, rizses cukkínit, almás csirkét. Ezek iket üvegesből adom neki. Szoktam főzni krumplit, brokkolit, répát, kis fokhagymával, kis petrezselyemme. Gyümiből körtét, almát, banánt főzök,l és mindig variálom őket. Meg úgy is hogy egyik nap gyümölcs, másik nap zöldség. Délutánonként pedig tejpépet eszik.
2013. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezen is gondolkodtam,hogy vajon mikor mit és milyen időközönként. Sokszor kap almát,banánt,krumplit,répát,mert ezekből mindig van itthon. És egy nap hányszor esznek a babáitok? Az én fiam még csak kétszer,tízórait és ebédet,de utána még 1,vagy 2 órával igényli a cicit is.
2013. márc. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!