Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az espiro...

Mi a véleményetek az espiro vector és edrema vector típusú babakocsikról? Mi a különbség a két típus között?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A második kocsit nem ismerem. Az espiro nagyon vacak, instabil, gyenge anyagból van.
2013. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk espiro vector air van, és nagyon jó, és STABIL! Ja, és a környezetemben is vannak ilyen kocsik, és mindenki meg van elégedve velük.
2013. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk espiro van és sajnos nem jött be...a mózest nagyon nehéz leszedni róla,a kereke zötyög,a patentos részek borzalmasak...anno én csak jót olvastam róla,ezért vettük meg...már nagyon bánom!
2013. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk Edrema Vectorunk van , én nagyon szerettem . A nagyobbiknál ( 2010 ) volt egy Airunk én nagyon nem szerettem elég insatbíl tényleg . viszont ez az edreme nagyon bevállik , nagyon sokat sétálunk vele terepen is , hóba is könnyen elmegy

2013. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!