Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri ez a pihenőszék ár-érté...

Megéri ez a pihenőszék ár-érték arány és kihasználhatóság tekintetében?

Figyelt kérdés

2. gyerek, elsőnél nem volt pihenőszékünk, viszont elsőnél nem is kellett kétfelé figyelnem, nektek bevált?


[link]


2013. márc. 17. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Baromi egészségtelen a kicsinek egy fillért sem adnék érte. Vegyetek adamo hintát abban egyenes van a háta.
2013. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
hasonló volt nekünk is, az is rezgett és én nagyon szerettem és a lányom is! Abszolút kihasználtam... Talán 4-5hóig használtam... Nagyon vigyáztam rá, így el is tudtam adni jó áron!
2013. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az elsőnél is volt. Én nem tudnám elképzelni az életemet nélküle:) Ebben van voltak velem a gyerkőcök a konyhában, ebbe raktam ha hirtelen nem tudtam ár odafigyelni (ki kellett mennem az erkélyre teregetni vagy zuhanyoztam ilyesmi) és míg újszülött volt, bizony csak ebben voltak hajlandóak sokszor elaludni és megnyugodni. Rezgős funkciója is van, hasfájós babáknál megfizethetetlen. Remek találmány, mindenképp ajánlom.
2013. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és az 1-es válaszolónak üzenem, hogy teljesen fekvő pozícióba is állítható, a képen már döntve van benne a baba! Nyugodtan lehet újszülöttet is belerakni, 0+ hótol van az ajánlás is.
2013. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az èn kislányom is nagyon szerette. Sokat volt benne, nagy segítség volt, amikor főztem, tusoltam, stb., mindig ebben volt és jól eljàtszott.
2013. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sok mindent ajánlanak hivatalosan újszülött kortól ami ártalmas. Én is akartam venni, aztán több doki kimondottan tiltotta.
2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megint 3-as vagyok.


Igen, az adamo is jó, de az ugye fix, mert kampóra lehet csak felakasztani, hát az egész lakást nem akartuk mi sem kifúrkálni, hogy éppen oda akasszam ahol a lakásban vagyok... Két szobában volt kampója, abban is jól elvolt a lányom, a fiam viszont utálta, el is adtuk. A pihenőszéket viszont nagyon szerette mindkettőt.

2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kerria ***** válasza:

Extra hasfájós volt, szerette. Soha nem volt benne órákig! A mienk [link] ennek az elődje. Az árától én szívgörcsöt kaptam, de Apuka vette a lányának... :)

A gerince egyenesen volt benne, lecsúszás kizárva, így fixen van benne a gyerek. Ortopédiailag teljesen egészséges.

A vélemények nagyon megoszlanak róla, mint a legtöbb dologról baba témában. Így szerintem itt is ha több válasz befut, lehet elbizonytalanodsz majd.

2013. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,igaz nem rezeg,csak hinta.Tény,hogy nagyon jó találmány,mert nekem a kicsi imád benne lenni,és én is tudom csinálni a dolgom.Csak mi már kezdjük látni a hátrányát is.A kicsi reggel felébred és sír,a lábával üti az ágyát,mert az nem hintázik.Ugyan ez van akkor,ha a szobában játszanánk a szőnyegen.Nem tudom mi lesz,ha kinövi.
2013. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egyet,ami jó.Nekünk hasonló van ahhoz,amit linkeltél,kaptuk.

Elsőnél nem volt,nem is kellett, most a 2.nál viszont nagyon jó hogy van, pont azért amit írtál,2 felé kell figyelni...kisfiam 3 hónapos,már az elejétől használjuk,nagyon szereti.Ez kimondottan olyan,amit pár hetes kortól lehet használni.

2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!