Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tegyem le a babám hasra,...

Hogy tegyem le a babám hasra, hogy úgy aludjon?

Figyelt kérdés
17 hetes,az első hónapban csak hason aludt,aztán rászokott a háton alvásra,és azóta nem tudom hason altatni napközben sem kell.Azt olvastam napközben jó lenne hason aludnia,ha fent van mindig teszem hasra is,addig míg el nem kezd sírni. Hasról hátra má tud fordulni,a fejét nagyon jól tartja,de nem akarom,hogy gond legyen ez a hason nem altatás később

2013. márc. 18. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem alszik hason. Amikor fenn van fektesd sokat hasra, hogy erősödjön a háta.
2013. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a hogyanra nem tudom a választ,mert az én fiam annyira gyűlölt hason feküdni,hogy nem erőltettem.Viszont az biztos,hogy gondja ,baja nem lett emiatt.
2013. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvény, hogy hason aludjon. Az enyém sosem aludt addig hason, míg ő maga nem fordult át és úgy aludjon. Ezek a dolgok nem kőbevésett törvények. Sokkal inkább halgass az ösztönedre és a babádra. Az enyém sírt, ha én átfordítottam.
2013. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 percet nem aludt még hason. Ha próbáltam, üvöltött, mint a sakál. Rémisztgettek, hogy nem fog hasra fordulni, meg forogni: 3 hónaposan átfordult hasról hátra, rutinná csak később vált persze, de annyira utált hason lenni, hogy hamar megtanulta, hogyan tud kiszabadulni :) 5 hónaposan forgott,8 hónaposan kezdett kúszni, 1 perc hason alvás nélkül.
2013. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neki igy kenyelmes hagyd, had aludjon ugy! Sajnos tanacsot nem tudok adni,mert az en lanykam 7-8 hettol csak hason birt aludni,es azota is csak igy! Ahogy elottem is irtak,ha nem les jo igy neki,akkor atfirdul.:-)
2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem alszik hason,talán egyszer volt ilyen,akkor sem sokáig,de akkor ő fordult át. Azóta igazi kis guriga,álmában is gyakorol és ahogy hasra fordul,felébred. Hiába van odarakva párna,összegöngyölt takaró,nem akadály. Az a lényeg,hogy legyen hason napközben,lehetőleg minél többet. Ha te nem szeretsz a hátadon aludni,akkor nem ott alszol,igaz? Náluk is így van.
2013. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!