Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kérvényeztem egy nevet...

Ha kérvényeztem egy nevet 9-én márciusba, és ápr.17-ére vagyok kiírva, akkor van esélye, hogy időbe megjön a válasz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
háát, talán.. de nem tuti. Általában 1 hónap minimum mire reagálnak. Megkérdezhetem a nevet?
2013. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hazahozhatom név nélkül addig?
2013. márc. 18. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem hozhatod haza név nélkül, viszont utána kérvényezhetsz változtatást, vagy adj neki 1 nevet és utána kérvényezel hozzá 2.nevet, amit választottál. Már ha engedik adni.
2013. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha jól tudom az 10 000ft-ba kerül, ha utólag módosítom.
2013. márc. 18. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom.
2013. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, nekünk megjött időben az elutasítás....de érdeklődtem előtte. Azt mondták 30 napunk van h nevet válasszunk, addig nem vagy köteles mondani, de addig nincs anyakönyvi kiv. az meg kell az anyaságihoz és ott rövid határidő van. De különben bemondhatod azt amit szeretnél azt írják be a végleges meg ha megjött a válasz akkor lesz. Mit szeretnél, milyen nevet?
2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!