Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig áll fent...

Hány hónapos koráig áll fent a bölcső halál a babáknál?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint a lehetősége? Én úgy tudom, hogy 13 hónapos korig, aztán majd lehet rám cáfolnak.
2013. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg 0-12 hónap. A legnagyobb rizikó pedig 2-6 hó. Legalábbis ezt olvastam több helyen
2013. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
24 hónapos korig előfordulhat.
2013. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
A második válaszolónak van igaza csak annyi hogy újszülött kortól 6 hónapig a rizikó.
2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez durva...én reménykedtem,hogy egy kicsit kevesebb ideig!:/

Tényleg a ti picitek hol alszik?Veletek vagy a kis ágyban?Veletek egy szobában vagy külön szobában?

2013. márc. 18. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk úőgy volt, hogy születésétől egy hónapos koráig ott aludtam vele a szobájában, majd egy hónapos korától már egyedül alszik a szobájában. De születésétől külön az ágyacskájában. Mindig szépen elaltatja magát. Viszont minden reggel ébredéskor közénk hozzuk a szobánkba a nagyágyba, és ott eszi a reggelijét (cici), majd játszunk vele, igy indul a napunk. :)

8 hós baba anyukája

2013. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi együtt alszunk-

Sok helyen olvastam, hogy a szülő agyonnyomhatja a gyerekét vagy a takaró alá szorul a baba, de szerintem ez hatalmas butaság. Józan szülő nem fekszik a gyerekére. Takaró meg nem kell. :) Ellenben az anyuka légzése szabályozza a baba légzését is. És az éjszakai szoptatás is sokkal kényelmesebb. De ez egyénfüggő. Mind az anyukán, mind a babán is múlik. Van baba aki 10 sírva hagyott éjjel után sem tanul meg kiságyban aludni (mondjuk amúgy ez szerintem baromság), és van aki a szüleivel nem hajlandó aludni.

Az biztos, hogy ha kiságyban aludna, akkor lenne légzésfigyelőnk. Így egy apró mozdulatra felkeltem mindig, és mondtam, ez bizonyított tény, hogy az édesanya lélegzése szabályozza a babáét.

2013. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én voltam a 2es és utolsó :)
2013. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
5 hónapos koráig egy szobában aludtunk,ő természetesen külön ágyban,sajnos nálunk bejelzett a légzésfigyelő(nem tévesen)azóta is használom a légzésfigyelőt!8 hónapos a lányom
2013. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is velünk alszik egy ágyban vagy az apja mellkasán vagy köztünk vagy mellettem és még eddig soha sem volt gond,pedig már majdnem 2 hónapja:-)Megprobáltuk a kis ágyban altatni,de nagyon sírt és ha köztünk alszik akkor jobban tudunk rá figyelni....szüléskor majdnem meghalt,így végképp bennünk van a para!Ti is ennyire féltettétek?Milyen sűrű a bölcsőhalál?
2013. márc. 21. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!