Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babáján ganglion van? Kérdezhetek?

Figyelt kérdés

A hónap elején vettem észre a babám jobb kezén egy nagyon kis pukszlit. Pont fogtam a kezeit és játszottunk. Elvittem gyerekorvoshoz, nem tudta mi az, elküldött a Heim Pál kórházba. Ott azt mondták hogy ez egy jóundulatú kinövés. Ganglion. Viszont most vettem észre hogy ez a valami nőtt. Már jóval nagyobb, ki áll a tenyeréből.


Akinek volt ilyen a babáján, ti is észre vettétek hogy nagyobb lesz?


2013. márc. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a saját kezemen van. És igen, nő.
2013. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt ilyen,természetgyógyász egy alkalom után eltüntette azóta is emlegeti mert nem hisz ezekben a dolgokban de ezt saját magán tapasztalta.De lehet hogy más orvosnak is meg kéne néznie.
2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nagybátyám természetgyógyász, ő mondogatja hogy szó sem lehet a műtétről, de én félek tőle. Kicsit úgy érzem mintha egy orvos "feketén" dolgozna.
2013. márc. 19. 06:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kicsit úgy érzem mintha egy orvos "feketén" dolgozna."

Miért érzed ezt?

Nekem azt mondta a sebész, hogy nem múlik el magától, műteni kell. Helyi érzéstelenítéssel, pár perc az egész, reggel be kell menni, délután lehet haza jönni.

Persze gondolom kisgyerek esetében rövid altatásban csinálnák.

Azért kérdezz rá a nagybátyádnál, hátha ő tudna valamit csinálni, hogy mégse legyen műtét a vége.

(1. voltam)

2013. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó és első: félreérthető voltam, ne haragudj. A természetgyógyászra értettem hogy olyan mintha feketén dolgozna. :) De a műtéttől is féltem, legtöbbször vissza nő és frontérzékeny lesz, heg marad utána szóval ennek se szívesen tenném ki a fiamat.
2013. márc. 19. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni. :)
2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!