Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek?

Milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

3.emeleten lakunk,ezért jó lenne ha könnyű lenne és hordozó is legyen hozzá.

Néztem az Espiro Vectort,kinézetre meg súlyra tökéletes lenne,de kicsi a mózes része,hamar kinövi,meg a hordozó is kicsi és a sportrész nem tetszik ahogy dől.Július végi baba lesz.


2013. márc. 19. 11:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy a mózes rész nem is olyan fontos,ha vízszintesig dönthető a sport része.
2013. márc. 19. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz lesz. Nekem szerencsém volt, a babakocsi elfért lent, csak a mózest vittem fel gyerekestöl, de ez sem kicsi feladat volt.


Nekem is júliusi a második, ö még a mózesben van most is, ha esik a hó, pedig hosszú gyerek, de még valahogy bele fér.


nekünk teutonia kocsink van, de az othon nagyon drága, és ritkán lehet kapni, pedig minöségre és súlyra is az egyik legjobb kocsik.


semmi képpen se vegyél 3 kereküt, azt még nehezebb lesz a lépcsö tetején lerakni. de olyat sem aminek középpen van felfüggesztése. olyat vegyél aminek rendes 4 kereke van, nem kell nagykerék, lehet elöl kicsi hátul nagy, vagy 4 kicsi vagy 4 nagy, csak a 3 kereküek és a középpen felfüggesztettek lépcsön nehéz lesz vinned, inogni fog.

2013. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Peg perego pliko p3 babakocsi. Nagyon könnyű, jól lehet vele közlekedni.

[link]


De használtan már 30-40 ezer között is meg lehet venni.

2013. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]



Hauck Babakocsi Malibu All in One Trio


[link]


Én ilyet vettem újonnan bolti kiállított darabként a fenti képen található összes tartozékkal 45.000Ft-ért!

2013. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Haucknak 8.5 kiló a váz része, és 3 kg a hordozó része, külön lehet a vázra felpakolni a részeket!
2013. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Hauck az nagyon tetszik,meg szeretném kérdezni,hogy a mózes részét meddig tudtad használni?Jó minőségű ez a kocsi?Már nézegettem,csak azt gondoltam mivel olcsóbb mint a többi nem olyan jó minőségű!
2013. márc. 19. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a 5. lakunk , és imádom a kocsinkat ! Most 8 hónapos a fiam , és sajnos csak úgy tudom felvinni a kocsit , hogy először a gyereket , majd a kocsit ! Nagyon szerettem ez a kocsit ,egy álom vele minden séta :) Senkinek nincs ilyen kocsija a környéken , és tényleg szupi :)

[link]

2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hauck babakocsi gazdája vagyok maximálisan meg vagyok elégedve, magas színvonalú minőség, kiváló árérték!

Kényelmes mózes rész úgy emlékszem 10 hónapig használtuk a mózest!:) Imádom ezt a kocsit! Bátran ajánlom!

2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!