Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik háton hordoznak? Hogy...

Akik háton hordoznak? Hogy tudtátok megtanulni, nem féltetek, hogy leejtitek a kicsit? Liliputi csatosom van.

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem féltem:), csatossal egészen könnyű hátra venni a kicsit:). A legbiztonságossabb módja, ha a cspődre csatolod, rá"ülteted" a kicsit, felhajtod rá a bodyt, összefogod szorosan a baba előtt a pántokat és úgy forgatod hátra, miközben belebújsz a pántokba:) Megpróbálok videot keresni erről.

Ne izgulj, nem lesz gond. De ha neked biztonságosabb, akkor eleinte ágy fölött vedd hátra, vagy akár úgy, hogy ülve magadra csatolod, magad mögé veszed a babát és úgy bújsz bele a pántokba majd igazítod feszesre:).

De ha eyedül bátortalan vagy, akkor keress fel egy hordozós klubot, vagy tanácsadót, aki segít, és az első próbálkozásoknál "biztosít":).

2013. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt is van a csípőről hátraforgatós módszer:):

http://www.youtube.com/watch?v=6jUZMK0D2As


Itt egy másik nagyon jó video, bár a 2.- 3. módszert inkább nagypbb gyerekhez ajánlom. Ja, és ennek a végén a levételről is van felvétel:):

http://www.youtube.com/watch?v=nuzJoqHe8Ic&feature=related

2013. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem féltem, földön gyakoroltam, hogy kell felvenni. inkább attól tartottam, hogy beütöm a fejét valamibe cipelés közben, mert ugye nem látok hátra. De a 10 hós gyerek nekem már nagyon nehéz volt, hiába reklámozták, hogy még a 3 évest is vígan lehet cipelni...
2013. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!