Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Chicco...

Mi a véleményetek a Chicco Trio Tour 4 típusú babakocsiról? Link: elefani.eu/spd/224-506074497/Chicco_Trio_Tour4_babakocsi_Fue go

Figyelt kérdés
Eléggé jó minőségű kocsinak tűnik, a boltban megnéztem, tologattam, nagyon tetszett. A bevásárló kosarát elfelejtettem felrakatni az eladóval, ezért teljesen elbizonytalanodtam. A fotók alapján nagyon esetlen, használhatatlan, kis méretű kosárnak tűnik. Akinek van tapasztalata, kérem, mondja el a véleményét! A kocsiról, a kosárról, úgy "en bloc". Köszönöm! :)

2013. márc. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

így a képből és a leírásból nem derül ki,hogy a tolókar átfordítható e( mindkét irányból tolható e ) szerintem ez fontos,a másik,hogy én jobban szeretem,ha egy babakocsinak nagyobbak a kerekei,stabilabb,és pl télen nagy hóban,vagy kavicsos úton jobban lehet vele menni...a kosár pedig tényleg elég kicsinek tűnik,de a mi babakocsinkon meg nagy kosár van,de nehezen lehet hozzáférni,ki-be pakolni...szóval ha neked jónak tűnik a babakocsi,menjetek vissza a boltba,kérdezzétek meg a részletekről az eladót,vagy nézzetek egy másik babakocsit...Minőségileg középosztályba sorolnám,nem tűnik rossz babakocsinak,és biztos kényelmes is :)

Nektek kell a döntést meghozni,de remélem,segítettem.

2013. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja,és az is fontos lehet,hogy össze lehet e könnyen csukni...előző voltam
2013. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] nekünk ilyen kocsink van,netről rendeltük,meg vagyok vele elégedve :)
2013. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!