Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok róla, hogy a...

Hallottatok róla, hogy a borostyán láncot időnként le kell mosni vízzel és ki kell tenni a napra, hogy megtisztuljon?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos mondta, hogy így használ és éjjelre is vegyem le. Még nem vettem, mert tartok tőle kicsit, hogy elszakad, megfullad stb. igaz már 9 hónapos lesz, de még nincs foga, viszont rosszul alszik, éjjel kb. 3-4szer ébred. Megkérdeztem mi a véleménye és ő mondta. Én eddig pont azt hallottam, hogy állandóan rajt kell legyen a babán, mert csak úgy használ. Akkor most hogy van?
2013. márc. 19. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mivan? Most te egy hülye láncot akarsz rakni a gyerek nyakába, hogy aludjon, vagy nem értem. Inkább ne rakjál semmit, hanem adjál neki citromfűteát pl,levendulát a lepedője alá, vagy párologtató. De tudni kéne, mi az oka, hogy felébred.Vannak homeopátiás cuccok is amúgy.
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallotam erről. Én úgy tudom, hogy állandóan hordani kell.
2013. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Homeós cuccokat már próbáltam Osanit, Chamomilla, még így is ébred éjjel 3-4-5ször. Nem vettem láncot, csak kíváncsi voltam a használatára.
2013. márc. 19. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kristályokat tisztítani kell, igen, nem is akárhogy! Hogy le kell-e venni, azt nem tudom-de nyilván a tisztítás idejére igen, vagy kettőt veszed és rotában használod.
2013. márc. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután rajta van éjjel-nappal, nyáron beleizzad, szappanos lesz, stb, tisztítani kell, arra az időre le lehet venni. Mi kb 7-8 hónaposan tettük rá, és az utolsó fog kibújása után vettük le. Jó minőségűt kell venni, nem gagyit. A minőségi darabnál minden szem külön van csomózva és úgy van felfűzve, hogy nagyobb erőkifejtésnél szakadjon, ergo nem tudja megfojtani magát a gyerkőc. Ha meg szakad, nem esnek le a szemek, így nem is tudja lenyelni. A fiam soha nem piszkálta, nem zavarta, nem akadt bele sehova. Valaki szereti, valaki ellenzi, ezt mindenki maga döntse el. Nekünk bevált.
2013. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal ha tisztítod nem ártasz vele, én vízzel le szoktam mosni...

Van aki ellenzi van aki esküszik rá, én kipróbáltam, mert 4 hónapos kora körül iszonyat mód elkezdett sírni egy-két alkalommal délutánonként és csak a kúp használt, tuti hogy fog problémája volt... aztán gondoltam kipróbálom,és már több mint 2 hónapja használjuk /de én éjszakára leveszem/ azóta semmi ilyen nem történt és alul elkezdett jönni két foga egyszerre. Mi az agrianna.hu-ról rendeltük.

2013. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolom ugy hogy piciknek bármiyen dolgok kellene a nyakába tenni,mert hát sose tudni... én tuti nem tenném,de ti tudjátok (hallottam szörnyű dolgokat sajnos)
2013. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello, első vagyok.A fiam unokatesójának, meg egy ismerős babának is van, és nem használ. A Sedatif Pc-t próbáltad már esetleg roibos, citromfűteával, levendula párologtatást? Egyébként az én fiam is 1 éves kor után kezdte átaludni az éjszakát, de kb. 5-ből 3-szor felébred, ami bármi lehet. Ja, és persze a fogzás, ami valószínű, pláne, ha nincs foga még, az is lehet, hogy egyszerre jön több. Igaza van azoknak, akik azt írták, hogy ne vegyél, nem való ilyen piciknek. Akkor meg azon aggódhatsz, nehogy legyen valami gáz, meg hát mosogatni, meg ilyenek, szerintem felesleges meló.
2013. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!