Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos éjjeli ébredése....

8 hónapos éjjeli ébredése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

már nem szopik, ráadásul már 3 hós kora óta átalussza az éjszakát.

mostanában lefekvés után kb 2-4 órával felriad és elkezd sírni. amúgy nem sírós és nem is szereti felkapatni magát, de ilyenkor csak az ágyból kivétel, pár perc dúdolás meg hátsimi nyugtatja meg.


felvegyem ? kicsit kezdem úgy érezni, utazik rá... vagy hagyjam, majd leszokik róla ha majd 5x nem megyek be hozzá?


2013. márc. 19. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen szeparációs szorongás!

Kitartást!!!

Menj be hozzá, tudasd vele, hogy nem tűntél el! :)

2013. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a foga is lehet.
2013. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fogát nem tudom, 4 hósan kezdett fogzani, már van 4 foga, de még sosem kellett neki gyógyszert stb adni, mert nagyon kemény csajszi, rágcsál és nyálzik, ennyi.

ha bemegyek és felveszem, két perc alatt megnyugszik, csak hát így meg rá fog szokni, attól tartok...

2013. márc. 19. 23:11
 4/4 A kérdező kommentje:

mondjuk a szeparációs szorongás elképzelhető, mert ma egy pillanatra kiléptem a fürdőből, amikor fürdött, mert odafelé leesett a kezemből a törcsije. kb 2 mpre tűntem el a látóteréből de olyan riadt sírásba kezdett, alig tudtam megnyugtatni.

a furi az, hogy napközben le se tojja, hol vagyok, bóklászik a lakásban, egyáltalán nem keres, néha visszajön a nappaliba, lebirkóz és megy megint az útjára. napközben nem szorong, hogy hol vagyok?

2013. márc. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!