Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ultettétek a babátokat?

Mikortol ultettétek a babátokat?

Figyelt kérdés
olben pl, nem egyedul gondolom.
2013. márc. 19. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak amikor már fel tudott ülni egyedül (8 hónapos korától). Néha az ölembe ültettem pár percre, ha nem volt más megoldás, de azt is csak 5-6 hónapos kora után.
2013. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AMikor már nem nyeklik össze. De az úgyis látszik. Mondjuk attól falra bírtam volna mászni, amikor a rokonság jött, aztán ültették a pár hónapos gyereket. Ordítani bírtam volna. Idióták. Gondolom nem derékszögű ültetésről beszélsz, hanem, mondjuk, mintha autós ülésben vagy pihi székben ülne.
2013. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, egy-két rokonnak már szoltam, hogy még nem ul a kicsi(4 honapos), arra gondolok, ahogy megfogja olbe, és inkább ulteti, mint donti. én még nem szoktam, láttam a napokban ismeros babát, szintén 4 hos, ahgy ultetik párna mellett...

de látom, szerintetek sem vagyok elkésve.

2013. márc. 19. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

etetőszékbe 7 hosan

ölbe 5 6 hosan.de mi nem szoktattuk hozzá hogy kézbe legyen.

Általában a játszószönyegén és a járokába volt

most

9 hos már babakocsiban is űltetem

2013. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónaposan, de akkor még csak félig ültettük és csakis ölben egy kicsit. Most már 7,5 hónapos és oldalt már majdnem felül, ha ölbe teszem, egyből felemeli magát, nem szeret már támaszkodni, a hinta fogójában is felhúzza magát.
2013. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Etetőszékben, 6 és fél, 7 hónaposan ha jól emlékszem, hintában kb. 8-9 hónaposan, amikor már tudott normálisan ülni.
2013. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől lennél elkésve?:) Majd felül magától, ha tud:)
2013. márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!