Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, néhány napja a...

Mit tegyek, néhány napja a 3,5hós babám napközben alig alszik-3x egy nap-, de ha alszik 30-40perc után keservesen felsír és csak a cici nyugtatja meg?

Figyelt kérdés
éjjel nincs ilyen gond

2013. márc. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10-20 percre redukalodott az alvasa es nyugos, mert almos. Szerintem azert, mert most fedezi fel a vilagot, sok inger eri oket.
2013. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van....szerintem fogacska lesz:-)
2013. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam valahol, hogy a 4-5 hónapos körüli babák napközben csak két alkalommal alszanak, éjszaka pedig 10 óra alvásra van szükségük. A mi kislányunk közel 5 hónapos, nekünk is kb 3,5 hónapos korától alszik kevesebbet napközben és ugyanez volt, mint nálatok. A probléma a fogzás volt, vettünk is neki borostyán láncot. Azóta jobb a helyzet...
2013. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónapos a kisfiúnk. Már egy hónapja van ez, hogy éjszaka 10-12 órát alszik egyben, van, hogy felkel reggel 8-kor, megetetem és még visszaalszik 1-2 órára. Szóval rengeteget. Nem is csodálom, hogy nappal nem tud aludni. Séta közben a babakocsiban kicsit alszik, amúgy ő is ilyen 15-20 percekre kicsit bealszik a karomban, vagy mellettünk a pihenőszékben, de szinte rögtön felébred. nyűgöske is, mert még azért nem tudja olyan huzamosabb ideig lekötni magát, meg viszonylag hamar el is fárad, ha játszunk, beszélgetünk. Szóval ugyanez a helyzet. A cicizést és befejeztem nyugtatásból, mert csak komfort szopizást szeretne, nekem meg már sebesek a mellbimbóim. Más alternatívákat keresek.
2013. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!