Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerkőcötökkel milyen...

1 éves gyerkőcötökkel milyen egy átlagos napotok?

Figyelt kérdés
pl. mennyit játszol vele, ilyesmi...
2013. márc. 20. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 10,5 hónapos. Reggel 7-kor ébred,reggeli aztán 10-ig bent játszunk és vonulunk ide-oda a lakásba. Már kapaszkodva lépeget és fel is mászik bármire. Utána egy órás séta,amiből fél órát alszik,néha 50 percet. 3 óra játszás, fél percig érdekli bármi,aztán megy is tovább. Pár napja már csak 1 órás alvás délután. Utána megint ki kell menni triciglivel sétálni,odamászik az ajtóhoz és ütögeti és közben kiabál:) 19-kor fürdés és 20-21 között alvás. Éjszaka még 2x felébred cicizni és napközben is 3x szoptatom. Szóval nekünk nagyon aktiv egy napunk:)De komolyan mondom,h nagyon élvezem. Hála isten porszivózni(tolja) és teregetni(tépi le a cuccokat) segit igy azokat már tudom vele együtt,a többit meg mikor alszik,mert amint kinyitom mondjuk a mosógatógépet vagy a ruhás szekrényt már rajta csüng.
2013. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éjjel nagyon rosszul alszik. Most próbáljuk átszoktatni a helyére, tegnap éjjel szuperül működött, de ma megint olyan nyugtalan volt, hogy már a bátyját is felébresztette, így 3-kor ismét köztünk kötött ki.

Naponta kétszer alszik még, 11-12 és délután 5-6 között. Ez sem a legideálisabb, mert így este 10 körül dől ki végleg, de remélem hamarosan átáll a napi egy alvásra, akkor majd ez is megoldódik. Napközben babakocsiban alszik.

Egyébként nagyon cuki! Kis golyófej, napközben nagyon nyugis, üldögél és matat, közben mosolyog és tapsikol. Még nem jár, csak kapaszkodva, de mászni jobban szeret. Ha unatkozik, jön utánam, és a konyhában folytatja a matatást. Egyáltalán nem hisztis, ha valamin fel is mérgesíti magát, könnyű elterelni a figyelmét.

Csak az éjszakák ne lennének ilyenek. :(

2013. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel 5kor kelünk.:( tápszert kap majd átöltöztetem leteszem az állokába játszik dumálgat magában amig én megfőzök és elmosogatok. 7kor férjem elindul dolgozni utánna reggelizünk segit nekem összepakolni. Aztán játazunk imád formabedobozni mindig megtapsolja magát ha sikerül neki valami:) mászik ezerrel rombol. Menni csak kapaszkodva tud. Beszélni nem csak gagyarászik de marha édes. 10-12ig alszunk. Majd ebéd kb 1ig:) iszonyat nyögvenyelösen megy. Aztán játék egyedül vagy ha igényli akkor velem. De ilyenkor kb annyibol all hogy ő elmászik rosszaságot csinálni én meg másodpercenként rohanok itánna. 3kor apa hazaér elvannak bohockodnak. 4kor alvás kb 5ig. Majd fél 8kor fürdés aztán pedig 8kor alvás:) ebéd utáni séta kimaradt:)
2013. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lányom most volt 1 éves. Reggel 7-8 között kelés. Eszik, és ha rossz idő van mint most akkor itthon játszunk, közben takarítok, ha jó idő van sétálunk kicsit. 11.30-12 körül kidől. 2körül kel akkor ebédelünk és sétálunk egy nagyot vagy átmegyünk férjem szüleihez (közel laknak)..lányom imád ott lenni:) 5-6 körül van vacsi, 7 körül fürdés, utána apával játék és legkésőbb 8-kor már alszik a kisasszony.

Változó amúgy, hogy mennyit játszom a lányommal...van olyan nap amikor nagyon igényli, de előfordul, hogy simán elvan 30percet is a játékaival...nálunk ez nagy szó mert 4 hónapon át nem tudtam mozdulni tőle:S Most is egy tollbetéttel játszik 20 perce:))

2013. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy káosz az egész nap :)) Reggel 6:30-7 kor ÉBRESZTŐ mert menni kell a tesóval az oviba. 7 kor tápszert kap, aztán kb 8ra összekészülünk, elindulunk sétálva, 9re visszaérünk van hgoy eszik pár falatot, de van hogy csak tápszert kér. Lerakom a nappaliba elég sokáig eljátszik egyedül, felfedezi a világot, addig én megcsinálom a konyhai teendőket. (persze rálátok a konyhából) 10-11 körül elálmosodik. alszik 1,5-2 órát, utána megebédelünk. játszunk, most hogy jó idő volt kint voltunk sétálni, totyog már ügyesen. aztán olyn 2-3 óra körül megint elálmosodik, de ilyenkor már csak kb fél-1 órát alszik. 4 kor megint babakocsiba be, megyünk a tesóért. 4 től pedig itthon játszanak ketten amíg én megfőzöm a vacsit közben nasiznak valamit pl kekszet vagy gyümölcsöt, Apa 5 kor ér haza, ő szokott játszani velük fürdésig, ami 6:30 körül van, aztán vacsora, még egy kis játszás kb 9-ig utána altatás, tápszer és 9:30-10 között lecsendesedik a lakás és mindenki alszik :D Jah azért még 1szer vag 2szer felkel enni éjszaka mert szörnyen éhes, 200ml tápszert benyom még éjszaka :D
2013. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!