Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy másfél éves babának húsvétra, ami nem csoki? Ti mit vesztek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Húsvétra semmit.
2013. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Semmit. Nem érti miről van szó.
2013. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Duplo autót. Pont hogy a csokit nem érti és nem is adok neki, viszont van 2 nagyobb tesója elég hülyén jönne ki ha szegény semmit se kapna. Az autókat szereti, a duplo minőségi sokáig jó lesz, szülinapja szeptemberben van és azonkívül meg a karácsony van csak amire kapnak valamit.

A nagyobbjaim kapnak csokit természetesen meg mellé kisebb dolgot (lányom ilyen babához való készletet fésű tükör stb.) fiam egy kis lego city rendőrautót (1700 ft volt).

Tudom van akinél ez nem szokás, de nálunk is csak szülinapra meg karácsonyra kapnak így tárgyi ajándékot ráadásul akkor sem sokat vagy hatalmas elhalmozást, mert nagyszülők nincsenek és más se szokott nekik hozni semmit, csak mi vagyunk rájuk az apjukkal.

2013. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csokit vettem az ilyen korú unokahúgomnak csak.
2013. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:

Homokozó készletet és kismotort kapnak.


(De a másfél éves kisgyerek már nem "baba".)

2013. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A húsvét is egy ünnep, mint ahogyan a karácsony, sőt a katolikus vallásúak számára a húsvét még nagyobb ünnep is, mint a karácsony.

Szóval a mi fiúnk is kapott ajándékot tavaly (amikor csak másfél éves volt) és most is fog. Amúgy meg aki azt írja, hogy úgy se érti, akkor az nyilván karácsonyra, meg szülinapra és névnapra sem vesz semmit a gyerekének, mert úgyse érti miről van szó.

Szóval bármilyen játékot, amivel tud játszani, azt vehetsz neki. Akár építőjátékot, akár valamilyen készségfejlesztő játékot vagy valamilyen szép könyvet.

2013. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinti lezárható homokozót kapott belevaló játékokkal (fából készültet,közösen vettük a 4 nagyszülővel,sokáig jó lesz)

És elmentünk nyuszitsimogatni,nagyon élvezte.

2013. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 12 éves lányom, és egy 3 hónapos kisfiam. Mind a ketten kapnak húsvétra ajándékot. A kicsi is természetesen hiába nem érti még.

Ez nem is arról szól, hanem magáról az ünnepről.

Ünnep lesz és kész, ajándék jár a gyereknek független a korától.

Ugyan

úgy megvettem a nyuszicsokikat, mind kettőnek ugyanazt, ugyanúgy el fogom készíteni a nyuszifészket mind kettőnek, még ha a pici nem is fogja fel. Nálunk ez így szokás.


És ajándékot egy másfél évesnek? Bármit, ami érdekli, fejleszti. Fisher Price-os játékokat, zenélőset stb. Lehet venni neki kinti játékot. Hintát, vagy homokozókészletet. talicskát, vagy bevásárlókosarat. ha kislány akkor babakocsit babával. Ha fiú akkor fűnyírót. Vagy dömpert.

Kifogyhatatlan a tárház játékokból. Csak döntened kell.

2013. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szélforgót adok, a Kikben találtam nagyot. 2 éves. A lényeg, h nyusziünnep lesz, együtt festünk tojást, ő ragasztja a matricát.
2013. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit. Ma veszek neki egy állatos könyvet. Nálunk nem szokás húsvétra ajándékot venni.
2013. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!