Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelhet 3x mostanában 7...

Miért kelhet 3x mostanában 7 hónaposom?

Figyelt kérdés
anyatejes, 3 hós korától átaludta az éjszakát, max 1x kelt fel néha. de az utóbbi 1 hétben 2-3x kel mindig, 5-10 percig szopizik, és már alszik is tovább. egy foga kibújt már, meg se érezte, szóval nem hiszem, hogy a fogzás miatt. nappal eszik gyümölcsöt és főzeléket is, szóval éhségre se tudok gondolni. de akkor miért? nem sírva ébred, egyszerűen csak felébred, és elkezd forgolódni, nézelődni, amíg ki nem veszem és nem rakom cicire, mert akkor egyből visszaalszik.
2013. márc. 21. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem elkezdődött nála a szeparációs szorongás időszak.

de ha nem sír, akkor miért veszed magad mellé?

én ilyenkor csak megsimogattam, betakargattam, ha kellett és néhány perc múlva magától visszaludt, amikor látta-hallotta, hogy csend van körülötte.

2013. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én 6 hónaposom ugyanezt csinálja! Nem sír, csak háromszor felébred, nézelődik, gőgicsél.

Szerintem nála sem a foga, mert teljesen nyugodt. Én leginkább a frontokra, az időjárás változásra tudom ráfogni, mást nem tudok elképzelni, mert ettől napközben is megkavarodott kicsit az alvása.

2013. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!