Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol koszmos még mindig 19...

Mitol koszmos még mindig 19 honapos kislányom fejbore?

Figyelt kérdés
Mitol lehet ? Mit csinaljak vele hogy eltunjon VÉGLEG ? Az orvos sosem mond rá semmit. Probáltam már babaolajjal is eltuntetni. Elis tunik, de mindig visszajon. Nemcsak egyéves korukig koszmosodik a fejbor? Amugy a bore máshol olyan gyonyoru, hogy le sem lehet irni, csak ez a fejbor.
2013. márc. 21. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi csak Babé sampont használunk neki, mióta pár hósan kijött. Most 1 éves és még mindig ezzel mossuk a haját/fejét a fürdésnél. Nem sokat, csak egy kis cseppet teszünk rá és nincs koszmó azóta!

Amíg nem lesz nagyobb addig szerintem maradunk is ennél, mert egy flakkon nagyon sokáig kitart és mert bevált.

2013. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éves korig normális. Lányomnak is volt kb 1,5 évesen hónapokig. Orvos azt mondta 3 évs korig ez normális, olajozzam és enyhén a kefével dörzsölgessem mikor mosom neki. eltünt aztán.

3 év felett már nem lehet akkor valami gombásodás okozhatná, de ez még a babakori tuti. pont az orvos is ezért nem mond rá semmit.

2013. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A babé koszmó elleni sampont próbáltad már? Mi azt használtuk a kisfiamnál és el is tüntette, sőt még utána hetente egyszer azzal mostam neki nagyon sokáig. Drága, de sokáig elég és nálunk nagyon hatásosnak bizonyult.

Milyen sűrűn mosol a kislánynak hajat? hosszú haja van? Esetleg próbáld hetente többször, de már én is hallottam, hogy elég makacs dolgok tudnak ezek lenni.

2013. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak a frezyderm koszmó elleni olajtól tűnt el, előtte próbálkozhattam bármivel, semminek nem volt eredménye. Próbáld ki, 3-4 használat után el fog tűnni minden.
2013. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!