Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 6 hónapos lesz, most...

A babám 6 hónapos lesz, most megmértem a hőjét mert kicsit bágyadtabbnak láttam,35,8 ha levonom a fél fokot. Nem alacsony ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetne több is!

Keze, lába, orra, füle nem hideg ha megfogod?

Takard be egy kicsit, vedd fentebb a fűtés 1-2 fokkal.

Lehet hogy csak az időjárás miatt bágyadtab és nem mozog annyit és ezért hidegebb a pici.

2013. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hideg semmije,inkább melege van mert izzad a kis buksija.de nem vetkőztetem le.a fűtést fentebb vettem 22-re.mindig 21-re van állítva.Nem tudom mi baja lehet.:(remélem semmi
2013. márc. 22. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg többször, mert ez nagyon alacsony! Hasmenése nem volt? Folyadék? Szopis baba vagy tápszeres? Étvágya? Mivel jön a hétvége, én elvinném orvoshoz. De előtte szerezz egy másik hőmérőt is és azzal is mérd meg 2-3x, nekem is volt ilyen a mai napig nem tudom, mi volt a lázmérővel.
2013. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyatejes baba,rendesen eszik,állandóan cicin lóg 2 hete:)Hasmenése???egy hónapja nem tudunk neki kakit varázsolni,pedig mindent kipróbáltunk,voltunk orvosnál kapott kúpot,hashajtót,sajnos semmi:(Jól van ő ezen kívül semmi baja nincs.majd megnézem kicsit később is a hőjét.
2013. márc. 22. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Digitális lázmérővel mérted? Mert azok sajnos sokszor ilyen fals eredményeket mérnek.

Nekünk már volt/van sok fajta, de mindegyik ilyen rossz volt, mindig ilyen alacsony hőket mutatott.

Mondjuk azt nem tudom, hogy nem digitálissal hogy lehet megmérni egy ficergő kisbaba lázát, főleg, hogy azok általában minimum 5, de inkább 10 percesek, szóval szerintem az meg sajnos lehetetlen küldetés :(.

2013. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!