Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csinálom így?

Jól csinálom így?

Figyelt kérdés

7hónapos babámmal így alakítottuk ki az evéseket.Szerintetek jó így?Eszembe jutott egy másik verzió is.

Reggel 6:30-7óra felé cicizik

10kor gyümölcs+cici

14kor zöldség+cici

18kor cici

21kor cici

Az jutott eszembe hogy ne csináljam inkább úgy hogy 10kor csak gyümölcs,és akkor délben adnám neki a zöldséget cicivel,utána menne rendesen tovább 15-18-21.Eddig mindig délelőtt mentünk sétálni,és akkor mindig aludt egy nagyot,de nem tudom hogy gyümivel a pocakban tud-e aludni.Eltelíti a gyümölcs?Ti hogyan csináljátok?Köszi a segítséget.


2013. márc. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6,5 hós Lányom:

8 körül cici

fél 10-10 Gyümi vagy tejpép,vagy kettő együtt

(elaludni cicin tud,szóval valamennyit a kettő közt iszik)

Fél 1-kor Főzelék

15kor cici

19kor cici

Nekem jól lakik a sima gyümivel is,de próbáld tejpéppel keverni neki,úgy laktatóbb.Vagy ha már Glutént kapott akkor kekszel.Nekünk már a tízórai és ebéd ki van váltva,enne többet is,imád enni,de egyenlőre nem merek neki többször adni egy nap.

2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok,azt elfelejtettem h ő még éjjel is eszik 1x.
2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem adtam a gyümölcs után tápszert (a fiam nem szopizott) és sosem volt semmi gond. Mondjuk nálunk 12 körül van az ebéd, 4 órát nem hiszem hogy kibír gyümölccsel, akkor valóban délre kellene tenni az ebédet.
2013. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én Kisfiam is cicin alszik csak,vagy ha kint sétálunk a kocsiban.Bent csak cici
2013. márc. 22. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a két hozzátáplálást eleinte a nem egymás mellé raknám.

1

2013. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, elküldtem véletlenül..

szóval 10 kor és du. 3--4-5 fele adnék neki egyebet.

a két szilárd egymás után sok. főleg, ha ki van váltva már teljesen 1-1 étkezés.

a tejtermelésnek is jobb lesz, ha nem egymás után marad ki két evés, hanem egy szilárd, egy szoptatás, egy szilárd...

én így csináltam...

2013. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os!

Ebben mondjuk igazat adok teljes mértékben!

Nálunk a 2 étkezés közt van egy alvás,és ahhoz ugyebár cicizik is. Eleinte délután nekem mondjuk semmit nem volt hajlandó elfogadni,de ez is babafüggő.Mostanában fogadja el a déli maradékot vagy egy kis gyümölcsöt,néha.

Bár mondjuk nekem ezt a védőnőm javasolta így,hogy a tízórai után az ebéd legyen kiváltva...

1.voltam

2013. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!